Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angelsounds szívhang figyelés?

Angelsounds szívhang figyelés?

Figyelt kérdés

Sziasztok . Most próbáltam ki elöször ezt a készüléket. Mivel iphone-om van így természetesen hozzá csatlakozni nem igen tudok.

annyi kérdésem lenne hogy én több mindent is hallottam. Volt hogy csak susogás aztán valami lubickolás szerű dolog .

Aztán nehezen de az erős pulzálás is meglett. sajnos felvenni nemtudom de mennyire biztos hogy a babát találtam meg? egyenletes gyors pulzálás . de olvastam hogy össze lehet keverni egyébként 16.hétnél tartok.



2022. jún. 9. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Lódobogás szerű hang, mint a saját szívverésed, csak jóval gyorsabb. Mérd le a frekvenciát, ha olyan 150 körül van, akkor biztos a babádé.
2022. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát kihangosítani nemtudom így magamban számoltam 1 percig🤣 elég gyors lehet párrol le is maradtam 😀 de igen olyan 140körülire jött ki . és most erőteljesebben hallottam . szabályosan . Egy csak egy helyen . ha kicsit arrebb mentem már halgult aztán semmi . Szoval valószínű sikerült megtalalni ☺️😍
2022. jún. 9. 18:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs átalakítód az iphonehoz (jack-lightning töltő)? Én azzal használom.

A susogás, lubickolás nálam a baba ahogy mozog, néha még bele is rúg a gépbe. :) Nézd meg a mellkasodon a szívhangod és akkor meg tudod különböztetni könnyen.

17 hetes vagyok

2022. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nincs atalakítom de majd lehet szerzek egyet :)

neztem a sajat szívverésem is és az jóval lassabb :) szóval valsz őt hallom .

sajnos én még nemigazán érzem hogy mozog :( így jól esett bele hallgatni tegnap :)

en 15+5 ☺️

2022. jún. 10. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!