Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mit javasol arra az esetre,...

Ki mit javasol arra az esetre, ha az integrált tesztem magas kockázatot jelzett, 1<177, viszont minden érték optimális, orrcsont is rendben és a tarkóredő is tökéletes értékű? 18. hétben járok.

Figyelt kérdés
2022. jún. 10. 14:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ, mi lenne a döntés ha kiderülne, hogy érintett. Ha megtartanátok akkor nipt tesztet javaslok, ha nem vállalnátok akkor viszont nincs vesztegetni való idő, azonnal amniora mennék.
2022. jún. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden érték optimális mi alapján mondta a teszt? Életkor alapján? Első genetikán is rendbe volt minden? Én egy genetikussal beszélnék és utána hoznék döntést. Én méhlepény mintavételt csináltam de nálunk voltak az uhn is minimális eltérések. Én nyugodtabb vagyok így. Tudom ha csak arányok meg százalékok lennének nem tudnék nyugodt maradni amíg meg nem születik.
2022. jún. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
2. Nyilván a hormonok alapján, ugyanis az integrált teszt azt nézi. Ehhez nem kell genetikus, illetve ő is a magzatvízvizsgálatot fogja javasolni. Nem pazarolnám ezzel az időm, ha nem akarja megtartani.
2022. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Egyszerűen képtelenség a SOTE -t elérni. Azóta próbálom, amióta délelőtt megkaptam az eredményt.

Az első genetikai UH tökéletes volt. De mivel 39 éves vagyok, szerettem volna az integrált tesztet.

2022. jún. 10. 15:04
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A korod nagyon befolyásolja a tesztet. Ha az uh-on rendben volt minden, annyira nem aggódnék. Persze egy ilyen szám mellett amniot csináltatnék, és ezt is fogják javasolni. De nem lesz gond.
2022. jún. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen biztosan egy vértesztet ( nifty) csináltatnék vagy amniot
2022. jún. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképp továbbmegyek. Csinálnak máshol is magzatvíz vizsgálatot a SOTE -n kívül?
2022. jún. 10. 15:35
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha biztosra akarsz menni, akkor amnio. A NIPT-tel az a baj, hogy ha véletlen pozitív, akkor arra nem lehet megszakítást kérni, csak invazív vizsgálat eredményére, és mire odajutsz, hogy utána az amnio is elkészül, kifutsz az időből.

De miért integerált teszt volt és nem kombinált?

2022. jún. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs. Ezt csináltatta meg a dokim . Sőt ,mivel 2.gyermek,én már rögtön el akartam menni amniora,de lebeszélt róla. Két éve született a kislányom, Vele is vtam magzatvíz vizsgálaton. Én értem, miért így történt ahogy történt az egész. Az ember bízik az orvosában általában....
2022. jún. 10. 16:01
 10/18 A kérdező kommentje:
Vagyis nem értem, bocsánat! A "nem" lemaradt.
2022. jún. 10. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!