Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » I'smertek olyat, aki terhesen...

I'smertek olyat, aki terhesen lett COVID-os, vagy terhesen oltatott, és tényleg lett is valami baja belőle neki, vagy a babának?

Figyelt kérdés

Ugye sokan megúszták, nem volt vészesebb terhesen covidosnak lenni, mint egyébként, ellenben az oltással sokan dilemmáztak.

Sok esetben nem lett semmi baj, senkinek, de engem olyan történetek érdekelnek, ahol terhesen az anya elkapta a covid-ot, és lett is valami baja a babának, vagy neki, vagy beoltották coviddal terhesen és abból lett valami baj. Ismertek ilyet? Ha igen, melyik történt és mi lett a baj, vagy a következmény?



2022. jún. 12. 18:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%
Tudom nem ezt a választ vártad,de nálam terhesen volt oltás aztán szoptatás alatt is kaptam egyet. A gyerek talán túl egészséges 😅 akkor van gond ha úgy kap oltást,hogy éppen beteg a coviddal. Ilyet a váróban hallottam,de csak hallomás alapján egy nővértől.
2022. jún. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%

Ismerek, de nem lehet egyértelműen bebizonyítani, hogy az oltástól lett, hiába 3 nappal az oltás után lépett fel a probléma..

Szinte akármi probléma lépett fel, mindig azt mondják/mondták, hogy nem az oltástól van.

2022. jún. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%
Covidos kismamás horror hírekkel tele volt a sajtó egy időben, keress rá. Persze azóta annyiféle mutáció lett, szóval ki tudja ezt követni. Hogy itt vagy amott ki mond igazat, az megint egy jó kérdés. Érdemes az orvosodra hallgatni, vagy akár több orvosra, ha statisztikát szeretnél.
2022. jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
#2 és mi volt a probléma bővebben ami előjött az oltás után, lehet tudni?
2022. jún. 12. 19:01
 5/22 anonim ***** válasza:
60%
Oltással kapcsolatban semmi negatívat nem tudok neked mondani, sajnálom, tudom ezt akarnád igazán hallani. Oltatlan kismamát ismerek, aminek nem lett jó vége
2022. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Én is hallottam oltatlan kismamáról, túlélte de épp hogy.
2022. jún. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%

Ismerek olyat aki csaszar utan a korhazban kapta el a covidot, kutya vaja se volt es olyat is ismerek aki belehalt szules utani covidba.

Egy baratnom 12 hetesen covifos lett, semmi baja nem lett neki se babanak se

Illetve oltas utan egy ismerosom masnao elvetelt. Szoval barmi lehet

2022. jún. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%

Oltatlan kismama munkatársam belehalt.

Oltástól semelyik ismerősnek nem lett semmi baja. 6 évesem is oltott. Amikor végül családilag elkaptuk, ő végig negatív volt. Sajnos az olthatatlan korú kistesójat viszont nagyon megviselte. Bar lehetett volna őt is oltatni.

2022. jún. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
Ismerek olyat,aki oltás után 2 nappal elvetélt. Meghalt a magzat..második trimeszterben.
2022. jún. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%

rábeszéltek az oltásra a háziorvos és a nőgyógyász

az oltás utáni szövődménybe elvesztettem a babákat

lombikos voltam utolsó alkalommal jöttek össze a babák

:(


de bent a kórházban még 3 olyan kismama feküdt akik oltási szövődmény miatt vetéltek el, nem volt ezt közhírré téve, nekem sem volt nyoma a oltásnak a kartonomon.

2022. jún. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!