Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem is lesz már szivhang?...

Nem is lesz már szivhang? Lehetséges, hogy életben maradt?

Figyelt kérdés
6 hetesen mentem orvoshoz, pozitív teszt után. Az orvos azt mondta, hogy valószínűleg két baba volt, de az egyik már sajnos fel fog szívódni. Egy szivhang volt. Így eltökélten magamban hogy egy kisbabam lesz. Legközelebb 9 hetesen kell mennem. Valahol az anyai ösztönöm ezt nem fogadja el, így elmondtam a vedononek a dolgot. Aki a szivhangnezegtovel megnézte és két szivhangot mutatott kb 1 hét múlva.
2022. jún. 16. 05:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Menj el egy másik dokihoz is, ha bizonytalan vagy.
2022. jún. 16. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

7 hetesen egy sima doplerrel nekem még az is hihetetlen, hogy megtalálta a szívhangot, nem hogy kettőt.

Szerintem is menj el egy másik orvoshoz

2022. jún. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Jaj ezek a vedonok,marha okosak. Talan 14 hetesen talaltok szivhangot. De 7 hetesen kizart 🤣😅 egy koromnyi a gyerek.
2022. jún. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Az én védőnőm azt mondta anno, hogy ő a 18. hétig nem is hallgat szívhangot, és még akkor is van rá példa, hogy nem találja elsőre a doplerrel, pedig 10 év rutinja van.

Szinte kizártnak tartom, hogy ilyen korán hallotta volna.

Inkább másik dokihoz menj,vagy ugyanahhoz vissza.

2022. jún. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Az én védőnőm, aki pedig nem kezdő, a 19-20. hét előtt nem nagyon szeretett szívhangot keresgélni, méghozzá azért, mert olyankor még vagy megtalálja, vagy nem, és ha nem, akkor csak az anyukában belerakja az ideget.
2022. jún. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Én 10 hetesen találtam meg először a szívhangot itthon, pedig előtte is próbáltam. Már ez is csoda és nagy kitartás kellett hozzá. 7 hetesen lehetetlen, hogy a védőnő megtalálja, megkülönböztesse. Ilyet egy védőnőtől se hallottam. Ők 18 hét előtt nem nagyon szoktak ilyet.

CSak az uh fog valódi eredményt adni. Menj el magánba ha ennyire aggódsz és megnyugszol. Ilyen korai terhes uh 6-8 ezer ft sok helyen. Nem is olyan drága, mint későbbi babamozi.

2022. jún. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Másik orvos az lesz a biztos, egyébként nekem is ikrek lettek volna, a másik baba felszìvódott, nem könnyű elfogadni, de néha ilyen is van sajnos:(
2022. jún. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Az én védőnőm lassan 40 éve a pályán van. 20.hét elött nem csinál.


Fiamnál volt, hogy az enyémet találta meg, majd beparáztatott, hogy nagyon lassú a pulzus, azonnal menjek be az ambulanciára. Mire rájött, hogy hoppá, ez anyukáé, a babáé arrébb van.


Ilyet is simán el tudok képzelni. Vagy ha esetlegesen is megtalálta (ami számomra hihetetlen) lehet 2x ugyan azt találta meg.


Én max egy uh-nak hinnék, védőnőnek biztos nem

2022. jún. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mivel nézte meg? Szìvhangnézegető??? :D ez a kérdés kamu
2022. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon okos védőnénid van.

Ha az orvos egy szívhangot mondott akkor az sajnos egy is marad.

Nekem ugyanez volt.

2022. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!