Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apró fekete pötty a mellbimbó...

Apró fekete pötty a mellbimbó közepén terhesség alatt mi lehet?

Figyelt kérdés
A jobb mellbimbómon van olyan mintha egy miteszer lenne, de nem az... nem viszket, nem hámlik, csomót nem tapíntottam ki se a mellemben, se a hónaljban. 22 hetes terhes vagyok és megijeszt... Ez normális terhesség alatt vagy keressek fel orvost? Természetesen megemlítem a dokinak.

2022. jún. 21. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
rák biztos nem. akkor lenne csomó, bőrelváltozás ill. vàladékozás a mellbimbóból.
2022. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy semmi komoly csak egy eltömődött porus vagy valami... :/
2022. jún. 21. 20:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első terhességem óta meg-megjelenik ilyen mind a két mellbimbó udvaron. Én is nagyon aggódtam, de egyszer csak azt vettem észre, hogy elmúlt.

Azóta nem tulajdonitok neki nagy jelentőséget, mert tudom, hogy elmulik. De minden képpen mutasd meg orvosnak, kíváncsi vagyok mostmár erre én is, hogy mi lehet.

2022. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem is ez az első terhességem, így még nincs ezzel kapcsolatban tapasztalatom. Magyarul nem találok erről cikket nem gondolnám, hogy mellrák lenne, de azért jó lenne tudni micsoda. Próbáltam eltávolítani, de "kemény" szóval nem tudom...
2022. jún. 21. 21:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egész mellbimbóm besötétedett a terhesség miatt, de alapból voltak benne sötétebb foltok (benőtt szőrtüszők után maradt hegek, pigmentfoltok vagy ilyesmi) és most hogy sötétebb lett az egész sokkal kontrasztosabbak lettek, tényleg szinte feketének látszanak ezek a kis pöttyök, foltok.

Szerintem semmi rosszat nem jelent. Remélem szülés után azért visszaáll a rendes színe...

2022. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ne is mond nekem is megnőttek, sötétebbek lettek csak azért feltünt ez, mert pont a mellbimbóm közepén van ahol majd a tej fog jönni. Tényleg olyan mintha egy kosz darab beleragadt volna a mellbimbómba, de persze nem jön le.
2022. jún. 21. 21:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A tej nem a mellbimbód közepén fog jönni, kicsit olvass utána a dolgoknak. A tej akár 6-7 helyről is jöhet egy mellbimbón, attól függ hány tejcsatornád van.
2022. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A tej nem onnan jön.

Valószínűleg az egyik "zsírozó mirigy", ami ápolja a mellbimbót,kisebesedett. Semmi extra,majd ha alatta begyógyul,az is leesik. Nyugi. Kenj rá pici krémet.

2022. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat ebből a szempontból még tudatlan vagyok csak úgy akartam szemlétetni, hogy ott azon a helyen. 8-as ilyen lehet?? Nem piszkáltam a melleimet emiatt meglepő, hogy magától kisebesedett bár az is előfordulhat, hogy a ruha anyag sérthette meg.
2022. jún. 21. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!