Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes vagyok, pár hete...

34 hetes vagyok, pár hete érzem, hogy néha vannak menzesz szerű görcseim, és a legfurább érzés az az izomláz szerű érzés a "lábam között lévő" belső izmoknál. Mi ez?

Figyelt kérdés

annyira zavaró, hogy sokszor fekvésben nem tudom megemelni a lábam (oldalazva) mert tényleg izomlázasnak tűnik.

már nehezebben megy a helyezkedés, nyomódik a hólyagom is, de ezen kívül nincs más panasz.

csütörtökön kell mennem a dokihoz, de gondoltam hátha volt nektek is hasonló..

nem tudom mitől lehet.olyan mint amikor 2órán keresztül lovagolok egy muraközin :D (iszonyat széles hátú ló)

ez nem jelenti azt hogy korábban szülünk, igaz? november 1re vagyok kiírva, normálnak akkor is október 22körül lenne leghamarabb..-szerintem-

tapasztalatok?


2010. szept. 20. 06:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is éreztem ezt,még talán korábban is. ettől nem szülsz korábban,legalábbis én még egyben vagyok:)

Most töltöm a 39 hetet.

2010. szept. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! En is 34 hetes vagyok, okt. 27-re vagyok kiirva. Nekem a fenekemben van eros izomlaz es nem tudok aludni maskent csak parnaval a combjaim kozott, annyira faj a forgomnal. Elkezdtem vizesedni az ujjaim, kezeim zsibbadnak. Arrol nem is beszelve, hogy hol depresszios, hol boldog es bizakodo hol meg hisztirohamot kapo vagyok!

...es meg mindig mennem kell dolgozni! Nem talalnak a helyemre mast. Igaz csokkentett oraszam, de mar total kivagyok.

2010. szept. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó, ezt nem értem... hogy-hogy kell menned dolgozni?? És ha kiír az orvos, akkor nem kell menned, otthon maradsz. Vagy gondolom az lehet, hogy nem szeretnéd elveszíteni az állásod, és inkább most minél tovább maradsz, hogy biztos visszavegyenek?

Én 6. hónapig tervezek dolgozni, utána már nem. Elvileg az én helyemre is keresnek már valakit, de még sehol senki... és már csak két hónapjuk van találni... :(

2010. szept. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én is vizesedtem 20hetesen, de nagyon nagy részben elhagytam a sót, így megoldódott a problémám.

huh, sajnálom hogy dolgoznod kell, de ismerem ezt a helyzetet.(bár én nem dolgozom jelenleg-sajnos-)

azt sem hiszem hogy az esetleges evvel járó stressz jó lenne neked, de mindenki maga érzi, hogy meddig bírja.

visszatérve a kérdésemre, akkor megnyugszom, hisz normális dolog, de mivel első terhességem, így minden új számomra :)

nagyon köszi a válaszokat, neked kitartást a munka befejeztéig, a 39hetes kismamának pedig nagyon nagyon könnyű és boldog szülést :)

2010. szept. 20. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!