Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kis segítséget szeretnék kérni. Tegnap kellett volna megjönnie, de eddig még várat magára. A kérdés hogy lehetek e terhes? Az elmúlt ciklus során minden óvszer ellenőrizve volt és egyikkel sem volt semmi baj. Előző menses uzolsó napján fürödtünk együtt párommal, az során érintkeztem előváladékkal. Többször elő fordult már 1 hetes késésem, néha gyakrabban, néha ritkábban. Az egyetlen feltűnő változás, hogy a melleim borzasztóan nagyok és kemények, de nem fájnak a szokottnál jobban. Ezek alapján mi a véleményetek? Köszi előre is:)

2022. jún. 25. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Közös furdestol kizart. Ha a gumi rendben volt és csak úgy voltatok együtt, raadasul szokott késni, nem tartom valószínűnek. De holnap egy teszt tud adni választ.
2022. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy fürdés közben érintkeztél előváladékkal? Ha védekezés nélkül voltatok együtt lehetsz terhes.
2022. jún. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Te magad mondtad, hogy szokott 1 hetet is késni...
2022. jún. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2es komment: nem voltunk együtt védekezés nélkül. Beszállt mellém a kádba és került a vízbe előváladék. Ennyi történt. Sosem vagyunk együtt védekezés nélkül. De köszönöm a választ!
2022. jún. 26. 08:02
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Édes istenem. Nem, ettől nem lehetsz terhes.
2022. jún. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok olyan kérdésem van hogy előző hónapban elmúlt a menszeszem és utána együtt voltam vőlegényemel és eltelt 2 3 hét és nagyon kívános vagyok hogy az azt jelenti hogy terhes vagyok???
2022. júl. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!