Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahang vizsgálat. Probléma...

Ultrahang vizsgálat. Probléma ha aznap 2x megyek ultrahangra ?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy olyan kérdésem lenne hogy Mennyire biztonságos a 4D ultrahang vizsgálat?

Mivel a párom még nem látta a babánkat mert ő nem jöhet be az ultrahang vizsgálatra sajnos , ezért szeretnénk 4D uh vizsgálatot nem megállapítással.

Amire kb 1.5 hete kértem időpontot és 07.04. napjára kaptam is . Viszont ugyan ezen a napon kell 18 hetes genetikai uh -ra is mennem. Amit meg tudok oldani mert más más időpontban lesz de nem probléma hogy aznap 2x is ultrahang vizsgálatra megyek? nem káros ez a babának? válaszaitokat köszönöm .



2022. jún. 28. 13:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Egyenlőre nincs bizonyíték se arra, hogy káros, se arra, hogy nem. Apuka nem bírja ki 4D nelkul?
2022. jún. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

az apuka nem látthatja egyetlen vizsgálaton sem jelenhet meg. És a nem meghatározást is ki van irva hogy a 18. heti genetikai vizsgálaton nem nyilatkoznak a baba neméről sem . SzTK ba járok ultrahangra .

Ezért gondoltuk hogy a 4D szóba johet es tobben is ajánlották. viszonyt ugyan azon a napon lenne mind a 2 uh.

2022. jún. 28. 14:06
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Ha bajod lenne és kórházba lennénk lehet h naponta, 2 naponta lenne uh. Nyilván nem jó ennyit piszkálni, de te vagy az anyja, te döntöd el, hogy vállalod-e vagy nem. Üdv az anyagság útján.
2022. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Akkor tegyétek át 2 héttel későbbre a 4D-t. Elsőnek igaza van, de ott van az a szó, hogy EGYELŐRE nem bizonyított..
2022. jún. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Én inkább halasztanám valamelyiket egy 2 hetet
2022. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%
Jobb helyeken lehet kérni képet, valahol még dvd-re is kiírják a vizsgálatot ha előre jelzed, aztán azt lehet nézegetni.Nem kétszer vizsgálgatni.Ha beteg lenne aztán reggel, délbe,este vizsgálnának oké, na de ha nem muszáj, akkor minek?
2022. jún. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem káros max zavarja őket az uh.
2022. jún. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%

amúgy 18. héten lehet hogy meg se tudják mondani a nemét, akármilyen “elit” helyre mész.

babamozira pedig amúgy is későbbi időpontokat szoktak javasolni, hogy szépen lehessen látni a babát. most még csak kis csontika, nem szép baba formájú. szerintem tegyétek át a 25-28. hét környékére.

2022. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A baba mozit a párom miatt szerettem volna mert ő csak 1 képet lát és nem érzi azt át amit én mikor egy uh vizsgalat történik :) .

És a baba neme miatt . mert itt az SzTK ba nem nagyon nyilatkoznak kb 24. ultrahangig nemhiszem .

Ahova mennék mert már a 15.héttől biztosítanak a baba neme kapcsàn ha épp ugy fekszik hogy nem látható a következő vizsgálatot ingyen elvégzik.

Ezért vártuk annyira ezt , de így valószínűbb hogy a 4D lemondásra kerül egyenlőre :) nem akarom zargatni a picikét aznap 2szer is :/

2022. jún. 28. 15:15
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

ha éppen… nekem a 28. hétig soha nem feküdt éppen úgy.

szerintem is hanyagold. jó lesz az később is ☺️

2022. jún. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!