Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemvárt napján teljesen...

Nemvárt napján teljesen negatív predictor early, mensi sehol?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma nem kellene megjönnie, nem is jött. Hasam egyáltalán nem fáj, pedig ilyenkor már flector por szokott lenni mindhárom fő étkezésem, mellem fáj és meg van duzzadva, ilyen viszont soha nincs mensi előtt.

Mai 10es teszt negatív lett, reménycsík sincs rajta.


Volt köztetek olyan, aki pontosan tudta az ovuláció időpontot, mégis később lett pozitív a teszt? Hőm is fenn van, ilyenkor 11dpo után már zuhanó repülés szokott lenni



Görbém:


[link]



2022. jún. 29. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Szia. Ugyan így vagyok mint te.

Lehet ez a nagy meleg kavar be...

De nagyon bízom benne hogy baba leesz...

2022. jún. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ohh, sok sikert nektek is. Remelem vagy megjön vagy pozi lesz a teszt, mert ez a kettő közötti állapot kiakaszto tud lenni
2022. jún. 29. 17:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha negatív a teszt a nemvárt napján, akkor valószínűleg nincs baba. A napokban meg fog jönni. Kitartás!
2022. jún. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom! :)
2022. jún. 29. 19:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mikor volt peteeresed! 03.26-ra nem vártam, 04.11-èn lett halvány pozitív a tesztem.
2022. júl. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem sajnos megjött.
2022. júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

06.16 volt ovum.

Nekem is megjött végül.

Szóval ismét egy hónappal közelebb a Kaalihoz

2022. júl. 3. 08:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy megjött :( de ebben a melegben egyébként az én hőgörbém is magasabban kezdődött és magasabban is tartja magát, mint úgy általában. Mióta próbàlkoztok?
2022. júl. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Férjemmel egy éve. Viszont exemmel 2,5 évig próbálkoztunk
2022. júl. 3. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!