Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14+0 idős terhesség esetén...

14+0 idős terhesség esetén mennyi esély van 4D ultrahangon , hogy látják a baba nemét?

Figyelt kérdés
2022. jún. 30. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet %-ot mondani. Attól függ, hogy milyen helyzetben van, és hogy nem takarja -e esetleg a köldökzsinór.
2022. jún. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekünk a 12. heti genetikai uh-n megmondták, nyilván nem 100%, de én is láttam, szóval lehet hogy bejön. Közben néha átkapcsolt 4D-re is, és én azon sokkal kevésbé tudtam kivenni bármit is, mint a 2D-n. Lehet persze hogy az, hogy két héttel idősebb a terhesség, már valamit változtat ezen és jobban látszanak majd a dolgok, de én emiatt még nem mennék 4D-re.

Ettől függetlenül lehet hogy meg tudják majd mondani, de az is lehet hogy nem.

2022. jún. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Érdemben nem tudok hozzászólni hogy 14 hetes terhesen mit mutat a 4D,mert meg sem fordult a fejemben hogy a neme miatt menjek. A lányomnál 24hetesen voltam 4D-n, akkor derült ki hogy lányom lesz. Most sem tervezek hamarabb menni, de azért bízok a 18hetiben hogy nem lesz szégyenlős és hamarabb megtudom hogy milyen nemű a kicsike.

De kívánom, ha elmész 4D-re tudd meg amit szeretnél🥰

2022. jún. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a 4D ilyenkor felesleges, érdemi élmény nem ad, egy sima UH megfelel.
2022. jún. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem a neme miatt megyek csak érdekelt. Sajnos eddig a magán orvosom mindíg esztekas uh ra hívott be , de a férjem nem jöhetett be covis miatt.. a felső monitor rossz volt így én sem láttam csak képen.

Ezt a helyet javasolta a doki ha szeretnénk látni . Tudom , hogy 20.hét után javasolt hogy élvezhető legyen de azért megyünk mert látnunk kell, hogy ott van , kell egyszerűen a lelkünknek.

2022. jún. 30. 08:55
 6/9 anonim ***** válasza:

26-32 hét között ajánlott a 4D

Hidd el akkora lesz baba arcuk :) előtte furcsa kis Ufók, nem olyan élmény.

2022. jún. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megyünk akkor is majd.
2022. jún. 30. 11:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi az istenhegyiben voltunk, úgy mentem hogy még tuti nem látják majd a nemét. Ehhez képest az első 10 másodpercben már mondta a doki, hogy kisfiú és mi is láttuk, pedig más ultrahang felvételeket nehezen szoktam értelmezni. Mondjuk elég jó gép van ott, gondolom az is számít mivel nézik. :D később a nifty is megerősítette a dolgot a véremből.
2022. jún. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kyncsben voltam Győrben, 12 hetesen megmondták a nemét. Sok ismerőstől hallom, hogy ott 99%-ban mindig eltalálja a vizsgáló hölgy. Be is jött egyébként, kisfiút várok. Elvileg nem a kukac alapján nézik, hanem méretek, combcsont, fejkörfogat, ilyesmi.
2022. jún. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!