Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi ez a fájdalom?Durva émelygés

Mi ez a fájdalom?Durva émelygés

Figyelt kérdés

Sziasztok. 5 hetes terhes vagyok pontosan a mai napon.

A tesztjeim kb már 1 hete halvány pozitívak voltak,a ma reggeli teszt pedig már szép erős pozitívak. ( csattolok majd képet)

Kb 2 napja elkezdtem pisilni de kb óránként kell mennem,aztán amikor fekszem az ágyban furcsa módon bele szúr a hasam alatt és ami bosszantó az az hogy rendesen érzek fájdalmat a húgycsőben is, ilyen szurka szerű fájdalom tart 5 percig aztán újból aztán elmulik és már nem is érzem. Lehet hogy csak kisugárzik oda a hasszurka és csak azért érzem ezt?

Megnyugtató hogy a tesztjeim mosmar full pozitívak szóval így legalább tudom hogy a Hcg szint növekszik,DE az este előszó olyan émelygés tört rám hogy azt éreztem hogy el fogok ájulni, le kellet feküdnöm és éreztem hogy forog a szoba velem,aztán a párom hozott vizet és én meg úgy feküdtem kb 30 percet aztán enyhült.

Ma reggel szintén szédülök de mar nem ugy mint az este ,émelygés hát az megvan rendesen,soha nem gondoltam volna hogy ténylegesen így lehet émelyegni terhesseg elején.

Szóval szerintetek a húgycső fájdalom normális?

Amugy nem vagyok felfázva szerintem,mert tudom milyen az az égető pisi amikor felvagyok fázva és ez most szerintem kizárt.


2022. jún. 30. 09:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2022. jún. 30. 10:03
 2/13 anonim ***** válasza:
Kissebb mensi szerű görcseim nekem is voltak, de hugycsőbe sugárzó nem volt. Az émelygés normális pláne ilyen dög melegbe. Orvoshoz van már időpontod? Azért ha nagyon fáj inkább iràny az ügyelet.
2022. jún. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Július 11-én van az első időpontom. Amugy jo tudom undi lessz amit mondok de leginkább a csikló resznél érzem a szurkát.De nem vészesen kell elkepzelni.
2022. jún. 30. 10:40
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem oldalt szurkált az alhasamnál talán a szalagok, ahogy nyúlnak. Mensi szerű görcs is volt, de nem sokáig és nagyon enyhe. A húgycsövem meg a csiklóm nem fájt sosem. Szerintem ezzel fordulj orvoshoz, mert ha fertőzésed van, az nem biztos hogy jó a terhességre nézve.

Az émelygésre nekem segített a vizes borogatás a homlokomon, hidegebb levegő (legyezés, ventilátor), szagok ellen orrcsipesz, hideg víz, reggel még az ágyból felkelés előtt pár falat keksz, hideg gyömbér, hideg kóla.

2022. jún. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia!Ma vagyok 5+2 hetes.Nem erős menzi szerű görcs,feszülő has érzet vagy szurkálás teljesen normális. Én mondjuk nem érzek máshol szurkálást de nem vagyunk egyformák.Ha épphogy érzed és elmúlik nem hiszem,hogy gond lenne.Viszont én is sokszor szédelegtem így megmértem ugyan mennyi a vérnyomásom.Jó alacsony volt.Szédülés vagy fejfájás estén szerintem érdemes vérnyomást is mérni.
2022. jún. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5# Ja és ha nem múlik az a szurkálás vagy jobban kezd fájni,pisi közben érzed ne várj a dokival.Nézesd meg az a biztos.
2022. jún. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem pisilés közben,vagy utána érzem,egész egyszerűen arrq gondolok hogy a vérbőseg okozhatja esetleg. A lényeg hogy vérzés nincs es nem olyan fájdalom hogy nem lehet kibirni. Természetesen ha nagyon fájna azzonal megyek
2022. jún. 30. 11:28
 8/13 anonim ***** válasza:
5# Akkor valószínűleg nincs gond.Nől,nyúlik,helyezkedik oda bent minden lehet valóban csak kisugárzik.
2022. jún. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az első hetekben nekem is mindenféle furcsa fájdalom, húzódás, mensiszerű görcsöm volt. A szeméremtestem (ugyanaz a környék mint neked) mintha néha szabályosan lángolt volna. Most kicsit vicces, de olyasmi vérbőséget éreztem alul mint szexuális izgalomkor. A terhesség eleje egy hormonbomba, a feje tetejére áll a szervezet, aztán ki jobban, ki kevésbé érzi meg.
2022. jún. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó és most hány hetes a picike?
2022. jún. 30. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!