Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor kezdődtek a...

Kinek mikor kezdődtek a tünetek?Meddig tartott?Van összefüggès,ha az első terhessèg nem volt olyan vèszes,hogy most se lesz az?

Figyelt kérdés
2022. jún. 30. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
3 nap késés után csináltam tesztet.Már akkor szinte folyamatosan pisilni jártam és többször émelyegtem.Étvágyam alig van,néha délutánonként egy kis hányinger.Az előző terhességemnél ilyenkor még csak az állandó pisilni járás volt és bőven dolgoztam,nem émelyegtem,nem volt hányingerem és tudtam enni rendesen. És az állandó álmosság is később jött.
2022. jún. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 nappal az esedékes menstruáció előtt csináltam tesztet, mert furcsán éreztem magam. 5. hét körül kezdődött a kegyetlen fáradtság és puffadás, mellfájdalom volt még, de az már a teszt előtt is.
2022. jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
7. hét körül nagyon enyhe émelygés, rossz szájíz. Néha menzesz szerű enyhe görcs. 11. hétre ez is elmúlt. Ha nem tudtam volna, hogy terhes vagyok, ezekből nem jövök rá. A mellem az, ami végig feszült azóta pedig inkább fáj, érzékeny. Már a 27. hét jön és eddig kb ennyi volt.
2022. jún. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor remènykedhetek,hogy most se leszek annyira rosszul,mint mikor a fiammal volt terhes?Anyòsom ijeszgetett,hogy biztos az ellenkezője lesz.
2022. jún. 30. 12:53
 5/10 anonim ***** válasza:

5.héttől émelygés, öklendezés.


1.gyereknél reggel 6tól éjfélig volt hányingerem minden nap, 13.héten abbamaradt.


2.gyereknél nonstop, kb 16.héten elmúlt.


3.gyereknél nonstop, szülésig.

2022. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1,2 gyerek semmi tünet, 3,4 émelygés 12 hétig melegben borzaszó volt.
2022. jún. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem se az első gyerekemnél nem volt semmilyen tünetem, se most, mikor a másodikat varom. De nalunk ez anyai ágon családi vonás, a nők nálunk kb meg se érzik a terhességet.
2022. jún. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemnél kb az 5. héttől kezdődtek a rosszullétek. Émelygés, fáradtság, gyomorsav ...stb. Az elsőnél nem hánytam egyáltalán és 15. hét körül elmúltak a tüneteim. Utána nagyon jól éreztem magam végig. Most a másodiknál valami borzalom. Lassan a 9. hónapban vagyok, de még mindig hányok heti pár alkalommal, az extrém fáradtság folyamatos, ahogy a gyomor égés is. Az öklendezés talán enyhült, de az is elég durva volt az elején. Már menni is alig bírok, a 10 perc sétára lakó szüleimhez fél óra alatt érek oda és meg kell állnom vagy 3x pihenni. Szóval nekem 100x rosszabb a második. Már alig várom, hogy visszakapjam a testem 🙈
2022. jún. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Onnantól kezdve már volt émelygés is kb, hogy teszteltem, a nemvárt előtt egy nappal. Utána talán most, 13 hetesen mondhatom azt, hogy a hányinger/hányás mintha elmúlt volna, vagy legalábbis nem annyira intenzív, mint eddig végig. Borzalmas volt, semmit sem tudtam kb enni, de a hányás pedig pont akkor jött, amikor üres volt a gyomrom, viszont éhséget nem éreztem, csak hogy most menni kell hányni.

Első terhesség, ikrek, úgyhogy talán emiatt is volt rosszabb.

2022. jún. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az első háromnál semmi rosszullét. Most a 4-nél először azt hittem covid. Mérhetetlen gyengeséggel és émelygéssel kezdődött. Kértem a férjem, hozzon daedalont és ha már ott van, egy tesztet is. :-)

Mensi után 12 napra.... talán az ösztön. Naná, hogy pozitív lett, úgyhogy a daedalont már be sem vettem.

Most járok a 26. hétben, de 1 hete újra előjött. Mint egy zsák krumpli a sarokban, csak vegetálok. Szerintem a végéig ez lesz. Hideg citromos víz és gesztenye fagyosan. Nekem ez segít jelenleg.

2022. júl. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!