Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi magzatmozgast kell erezni?

Mennyi magzatmozgast kell erezni?

Figyelt kérdés

Mondjuk reggeltol estig.

20 hetes vagyok, vki azt mondta 1 oran belul 10et kell. Hat en egesz nap erzek annyit kb😅


2022. jún. 30. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
20 hetesen még az se baj ha nem is érzed egész nap. Majd csak jóval később érdemes figyelemmel követni a magzatmozgást, de azt se így, hogy muszáj 10x mozognia egy órán belül.
2022. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 21 hetes vagyok, tegnap tegnap előtt szinte egyáltalán nem is éreztem, meg is ijedtem, mert előtte rendszeresen, többször, félreérthetetlenül mozgott, és kicsit féltem is, (mert nagyon fájt a fejem) bevettem gyógyszert hogy annak van valami hatása, nem értettem mi történt. Ma már érzem ugyan úgy, mint eddig, de kb. hetente előjön ez az 1-2 napig alig mozgás-ijesztegetés nálunk, pedig csak pár hete érzem egyáltalán a mozgását.
2022. jún. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az óránként 10 a 3.trimeszterre vonatkozik,amikor már nem tud úgy feküdni hogy ne érezd. 20 hetesen meg simán lehet hogy vadul kalimpal éppen csak nem érzed. De később is simán lesznek olyan órák, mikor nem mozog egyet sem hiszen méhen belül is alszanak elég sokat.
2022. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom alig mozgott. Inkább csuklott sokat az utolsó hónapokban. De ő csak szundikalt mèg az ultrahangon is. Sosem éreztem nagy mozgásokat. Most már erős, aktív 5 éves :)
2022. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kotelezo 10 mozgas a 30.hettol szamit
2022. júl. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Es 30.hettol orankent kell a 10 vagy egy nap alatt?
2022. júl. 1. 11:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy nap alatt. Vagy úgy is szokták, hogy délután ötkor feküdj oldalra, és hogy onnantól mikor van meg a 10.
2022. júl. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!