Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhességnél hogy...

Második terhességnél hogy alakult a progeszteron másnál?

Figyelt kérdés
Első terhessegemnel progeszteron pótlásra volt szükség, a labor kimutatta, hogy alacsony, illetve elkezdtem barnazni is a 6. héten. Hamar meg is szűnt a gyógyszer szedés után és utána is minden rendben volt. Most ismét babat várok, aki hasonló helyzetben volt, annak a második terhessegenel volt gond vele? Voltam már vérvételen, de még nem kaptam meg az eredményt.
2022. jún. 30. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Elaő kettőnél kellett, harmadiknál már nem.
2022. jún. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elsővel kellett progeszteron, végén egy másik gyógyszer a korai méhszájnyílás miatt, 37dik hétre meg is született. Cukorbeteg is voltam vele.

Másodikkal ezek közül semmi sem kellett, cukorbeteg sem lettem, a negyvenedik hétre született és csak 14 hónap van a két gyerek között.

2022. júl. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!