Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Progeszteron okozhat erős...

Progeszteron okozhat erős hányingert, vagy ez már a terhességi rosszullét?

Figyelt kérdés
Mar a szedés előtt is tapasztaltam némi rosszullétet, de mióta szedem (egy hete) azóta erősödtek a tünetek. Még csak 6+1 vagyok, de nagyon erős hanyingerem van es öklendezések jönnek rám a szagoktol. Lehet ez a progeszterontol vagy ez mar inkább a terhességi rosszullét? Első babával is nagyon rosszul viseltem az elso trimesztert. Barna verzes miatt kaptam, ami amúgy 100%-ra meg mindig nem mult el.
2022. júl. 1. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet a terhességtől. De ha voltál már terhes akkor ezt tudod. Én 6. héten már rosszul voltam, 8- héten kezdödött a hányás.
2022. júl. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

kúp vagy szájon át szeded?


szájon át nekem szédülést okozott, kúp formájában semmit


ha első babánál is volt rosszullét akkor ez inkább az sztem

2022. júl. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szájon az, napi 3-at.
2022. júl. 1. 10:04
 4/6 A kérdező kommentje:
Reggeli után hánytam, úgyhogy szerintem ez a terhességtöl lesz :) aminek nagyon örülök, mert az előző terhessegem sajnos 8 hetesen véget ert, de ott nem is voltak rosszulleteim.
2022. júl. 1. 10:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Szájon át szedve okozhatja ezt simán a progi.
2022. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy a pogeszteron segít a hcg hormon növekedésében a várandóság első trimeszterében ezért is írják barnázás esetén,hogy ezzel megelőzzék a vetélést!Nekem ezt mondta a nőgyógyászom.Barnázásra szedtem énis a várandóságom elejétől kezdve a 16.hétig.Nagyon rosszul voltam,szinte mindent kihánytam le fogytam 10 kg ot és kórházba kerültem infúzióztak 1 hétig,majd fokozatosan elhagyhattam a progeszteront,és szépen minden helyre állt.Eközben már éreztem a baba mozgását is,az orvosok szerint ez is közrejátszott.
2022. júl. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!