Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnakk is nehezen telik az...

Másnakk is nehezen telik az idő a terhesség elején?

Figyelt kérdés
Korai terhességet megállapította a doki, de 2 hét múlva kell mennem vissza. Gondolom ilyenkor arra kell várni, hogy lesz-e szívhang. Sokat vártunk a babára és nagyon aggódok. Más is ennyire parázik az elején? Mennyire gyakori, hogy nincs szívhang? Férjem szerint minden rendben lesz, de én félek. Eddig a doki is azt mondta, hogy rendben van minden.
2022. júl. 1. 13:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Szia, nekem igen. Mi is sokat vártunk rá és így is inszemmel sikerült. 6 heten vérezgettem, azt mondták minden oké. 7 után már volt szívhang, ez nagy megkönnyebbülés volt számomra. De majd a csak a genetikai utan kell vissza mennem 😔 és a napokban nagyon sokat gondolkodom hogy minden rendben van-e a babával. Sajnos túlsúlyos is vagyok nagy a hasam szóval még azt se tudom hogy növekszike egyáltalán. Kicsit frusztrál 😵‍💫
2022. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%

Vegig nehezen telik, majd ha megszuletik egeszsegesen akkor nyugodhatsz meg, de akkor sem fogsz, mert barmikor tortenhet barmi.

Ilyen ez, teljesen termeszetes es normalis, csak ne vidd tulzasba.


Pl. 8. het elott teljesen felesleges volt elmenni az orvoshoz , arra mentel vele, hogy most aggodsz, ami eppen rossz hatassal van ra. A terhessegek 25 %-a a 12. het elott vetelessel vegzodik.

2022. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ezért nem akartam korán orvoshoz menni, hogy ne kelljen utána hetente vagy kéthetente azon aggódni, hogy ugyan lesz-e már szívhang. (Első terhesség) Ezért már 7+6 hetes voltam, amikor elmentem a dokihoz, szívhang is volt. Na az a 3 hét, amíg az időpont nem jött el, maga volt a pokol, szóval így is aggódtam.

Szóval szerintem így-is úgy-is csupa agónia az egész :)

Mást nem tudsz tenni, csak bízol és hiszel abban, hogy minden rendben lesz. Kitartást neked :)

2022. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon lassan telik nekem is és én is nagyon aggódom, de már az első genetikai UH időpontját várjuk, pár nap és megyünk. Nyugi, minden rendben lesz, próbálok én sem idegeskedni, mert tudom, hogy azzal csak rosszabbat teszek.
2022. júl. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként így visszagondolva hipp-hopp eltelt 8 hét, de amikor megkaptuk az időpontot a következő UH-ra, mindig azt hittem, hogy sosem jön el az a nap. :)
2022. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon lassan telik igen, de ha tul vagy rajta akkor meg olyan erzes h pikkpakk elment😅 12.hettol pedig repul az ido
2022. júl. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, mi jövő hét kedden megyünk a genetikaira. 4-es ti mikor mentek?
2022. júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerdán :)
2022. júl. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én pont az ellenkezőjét érzem. Én 6 hetesen voltam először, nem volt szívhang, 3 hét múlva kellett visszamennem. Természetesen aggódtam, de szinte repül az idő, bő 10 nap múlva már a 12. hetire megyek. Nyugi, el fog telni, és reméljük minden a legnagyobb rendben lesz nálatok is :)
2022. júl. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, szurkolok mindenkinek, hogy minden rendben legyen, majd írjatok hogy mi volt ☺️🤞🏻
2022. júl. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!