Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes vagyok és későn...

23 hetes vagyok és későn vettem észre, hogy lejàrt sonkát ettem lehet baj?

Figyelt kérdés
Tegnapi szavatosságú sonkát ettem reggel 2 vékony szeletet és csak most vettem észre mikor véletlenül megfordítottam a csomagolást nem gondoltam volna, hogy amit 2 napja ettem az ilyen hamar lejárhat.... Most aggódom a babáért... Ő egyébként mocorog aktív és se szagra, se ízre nem volt baj.

2022. júl. 1. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi baja, nyugi.

Mellékesen az élelmiszerekre mindig kicsit korábbi dátumot írnak rá, mint a valós romlandósága, gondolom nem volt büdös, nyálkás, akkor nem etted volna meg.

2022. júl. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1-es nem semmi baja nem volt, se nyálka, se büdös nem volt, ízre is olyan volt mint máskor.
2022. júl. 1. 20:12
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Jaj, ne pánikolj már, csak nem gondolod, hogy ha valami éjfél előtt 1 másodperccel ehető, az éjfél után 1 másodperccel halálos?
2022. júl. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Picit túl parázom tudom, de olyan büntudatom van. :/
2022. júl. 1. 20:25
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Bűntudatod egy egynapos sonka miatt? Hát nagyon nem kéne!

De ha bármit okozna is, maximum kihánynád. Mi köze ennek a toxoplazmózisnak? Nem lehetne, hogy pánikolás helyett utánaolvasol, mi a fenét jelent az az idegen bűvszó, amitől rettegsz? Megsúgom: nem egy napja lejárt sonkát!

2022. júl. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5 -ös liszterózist akartam írni, de akkor nem jutott eszemben.
2022. júl. 1. 20:39
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az pontosan ugyanannyira irreleváns, az egy napja lejárt sonka nem fertőzött. A betegség gyakorisága egymillióból 0,1-10 fő/év.
2022. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz bajod. A lejàrati idő nem fogyaszthatòsàgot, hanem szavatossàgi időt jelöl. Addig garantàljàk, hogy megfelelő tàrolas esetèn biztosan ugyanolyan minősègű lesz az összes termèk.
2022. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
Xd gumós záp fog. Az meber minden evő és köz tudott hogy őseink dögöket is ettek. Erős a gyomor savunk is. Szóval nem lesz gond ha kutya kaját ennél nap mint nap akkor is egészséges utódot gyártana a tested nem kell aggódni ha egy romlott sonak ki csinálna akkor már rég ki halt volna a fajunk.
2022. júl. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!