Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha regota van vizes folyasom,...

Ha regota van vizes folyasom, akkor ez nem magzatviz szivargas?

Figyelt kérdés

Kb a terhessegem eleje ota, de mondjuk a 12.het ota biztos vizes a folyasom, mindig van a bugyimon egy 200as vagy picit nagyobb vizes folyas folt. De a 12.genetikain es a 19.hetin is rendben volt a magzatviz meg semmilyen problema nem volt.

A dokit nem kertem eddig meg h trsztelje le mert eddig eszembe se jutott csak a napokban olvastam itt egy kerdest errol es igy fordult meg a fejemben h ugye ez nem magzatviz… mert nekem minden nap eleg nagy folt van a bugyimon, ha lecserelem a bugyit a masikon is lesz.

De h regota ilyen terhesseg alatt akkor gondolom mar kiderult volna h magzatviz nem?(pl keves a magzatviz mennyiseg a babanak v ilyesmi)


2022. júl. 2. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legvégén rendesen csordogáló (!) vizes folyásom volt. Megvizsgáltak, nem magzatvíz, nem fertőzés, szimplán csak vizes folyás. Rettentően utáltam, gyakorlatilag a terhesség 8. hónapjától betétet kellett használni folyamatosan. Ha aggódsz, kérd, hogy vizsgáljanak meg.
2022. júl. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az elejétől van folyásom, bár annyira nem vízszerű. Szerintem ha magzatvíz lenne akkor más jel is lenne. De kérdezz rá dokinál vagy a védőnőnél.
2022. júl. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az elejétől volt kicsi folyamatosan, a 13. Hét körül lett több és vizesebb ( nem színes , nincs szaga, semmi más velejárója nincs) azóta kb minden nap betétet kell használjak. Nincs fertőzés , nincs gond a magzatvizzel sem, nálam egyszerűen ezt is a várandós időszak okozza .

26 hetes vagyok :)

2022. júl. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy magzatvíz. Nekem a 12. héten kezdődött a vizes folyás, volt, hogy felkeltem reggel és szabályosan kifolyt vagy egy evőkanálnyi. Aztán később még több lett. Mondtam az orvosomnak és azt mondta, hogy teljesen normális hormonális folyás, tegyek be tisztaságit.
2022. júl. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!