Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok mit tudnék...

24 hetes vagyok mit tudnék kezdeni a hátfájással?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy most a terhesség miatt vagy még arra tudok gondolni, hogy a párna a lábam között van ami magasan volt, így elfeküdtem. De tudnátok valamit mondani rá ami picit segít? Elég kellemetlen :(

2022. júl. 6. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyógytornász, kismamákhoz értő masszőr tud segíteni
2022. júl. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én találtam egy nagyon jó kismama masszőrt + a kinezio tape nagy megváltás volt a hátfájásomra.
2022. júl. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is kismama masszásra jártam, illetve kinezio tape is segített.
2022. júl. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Őszintén, sok segítséget nem tudok, mert nem jártam szakemberekhez, de van a szopipárna szoptatáshoz, kiengedve olyan mint egy nagy kukac, én ezt raktam az óriási hasam alá illetve a lábaim közé. Akkor ez az egy volt megváltás, de ahogy nőtt a hasam, baba,minden egyre kevesebbet tudtam aludni. Állandóan fájt mindenem, az ágy besüppedt elég durván-pedig jó minőségű, memória habos-, állandó esti pisilés.. nem könnyű, de próbálj minél többet pihenni.(persze könnyű mondani..)
2022. júl. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet hamarosan beszerzek egy nagy szoptató párnát mert ez a hátfájdalom nagyon megbénítja a napom és kb semmit se tudok elvégezni. :/ Végső esetben meglàtogatok én is egy kismama masszőrt
2022. júl. 7. 08:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne a szakember legyen a végső eset. Most keress egyet. Nem lesz magától jobb, és könnyebb a kis problémát helyrehozni, mint a nagyot.
2022. júl. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én manuálterapeutához mentem, egy kezelés + tapaszt tett fel, 2 nap alatt elmúlt.
2022. szept. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!