Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az 1,92 MoM szabad béta hCG...

Az 1,92 MoM szabad béta hCG szintem magas 12 hét + 6 naposan?

Figyelt kérdés
A kombinált tesztnél mi a norm. szabad béta-hcg szint?
2010. szept. 21. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy integrált teszt eredménye, kell rajta lenni egy kockázat becslésnek. Igazából az az érték számít. Önmagában a Pap-A és Béta Hcg értékét önmagában nem kell nézni, mert a kockázat becsléshez nem csak ezek eredményét veszik figyelembe, hanem életkorral és más értékekkel is korrigálnak.
2010. szept. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

kombinált teszten voltam.


azért kérdezem, mert sok helyen olvastam, hogy az egyébként magas hcg szint minden down kór képére utal.

2010. szept. 21. 13:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hét 3 naposan 0,48 MoM volt. De az a lényeg, amit a lelet aljára írnak, hogy negatív vagy pozitív. Nálam a kockázat 1:41000 -hez volt.
2010. szept. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!