Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit válaszoltatok arra a...

Mit válaszoltatok arra a kérdésre, hogy van a baba?

Figyelt kérdés

Nekem ez annyira egy furcsa kérdés várandósan. Azt szoktam mondani, hogy remélem jól van odabent (honnan tudjam igazából).

Ha azt kérdezik hogy vagyunk, vagy hogy vagyok az érthető számomra, és válaszolni is lehet rá.

Akik hozzám közel állnak felőlem szoktak érdeklődni, és utána a babáról. Sógornőm mindig a babát kérdezi a férjemtől, hétvégén találkozni fogunk, tuti fel fogja tenni ezt a kérdést.



2022. júl. 12. 11:02
1 2
 1/18 Kólauborkával ***** válasza:
39%
“Köszi jól.” Vagy ami rosszabb, de ne legyen ilyen: “Az orvos épp valami furát talált, komplikációk lehetnek szülésnél”
2022. júl. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Azt kell rá mondani,hogy jól vagy úgy tudom jól, ennyi, ne variálj már.
2022. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Ha meg lesz furcsább lesz minden nap arra válaszolni, hogy mit csinál :D

Mégis mit csinálna egy pár napos-hetes baba? De lehet majd rá vicces válaszokat adni pl.: éppen ebédet főz, lement a boltba, rollerezik, fürdeti a kutyát, gyököt von…

2022. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Én azt, hogy remélem jól.
2022. júl. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt szoktam mondani, hogy jól és hogy épp aktív-e. Szóval, hogy most sokat mocorog vagy éppen nyugisabb. Nem tudom én se minek kérdeznek ilyet, de gondolom, hogy kérdezzenek valamit kedvességből.
2022. júl. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaj komolyan..kb semmit nem lehet kérdezni már egy kismamàtòl meg utána sem... Ha meg senki nem kerdez semmit akkor az a baj... Fárasztó.
2022. júl. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy barátnőmnek mondtam, hogy mennyire hasonlít rá a babája, pár hetes volt. Az volt rá a válasza felháborodva, hogy jaj mit számít ez, a lényeg hogy egészséges. Hát, amikor az idiotizmus találkozik egy nagy adag hormonnak, akkor aztán bármi megtörténhet.
2022. júl. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) Maradok szerintem a "remélem jól" válasznál, de köszi 3-as válaszoló jót mosolyogtam amit írtál.


6-as valaszoló sejtettem, hogy valaki úgyis beleköt a kérdésbe, de nem véletlenül tettem fel. Sógornőm képes sok mindenen besértődni, így túlragozni se akarom ezt a kérdést. Szinte biztos, hogy egyébként nem is kedvel, így szerintem ő azért is szokta így kérdezni (tavaly is pl. nálunk aludt egy este, és reggel elment úgy, hogy tőlem el se köszönt, de lehetne sok hasonló példát írni)

2022. júl. 12. 12:20
 9/18 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Magyarul tényleg csak az érdekli, hogy a baba, hogy van.. az, hogy te azt leszarja. Hát akkor a sógornőd egy hatalmas nagy paraszt. Akkor viszont ne foglalkozz vele..Ha megsértődik, megsértődik, ne vedd a szívedre. Sajnálom, hogy ilyen rokonaid vannak.
2022. júl. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha teged ez a kerdes furcsan erint h varandosan a kisbabad felol erdeklodnek akkor nem a sogornod a sertodos hanem te. Orulj neki h erdeklodik barki is. Mit kell ezt tulagonizalni? Kedvessegbol vki megkerdezi hogy van a babad… jezusom mindenbe belelatni a rosszat
2022. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!