Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit válaszoltatok arra a...

Mit válaszoltatok arra a kérdésre, hogy van a baba?

Figyelt kérdés

Nekem ez annyira egy furcsa kérdés várandósan. Azt szoktam mondani, hogy remélem jól van odabent (honnan tudjam igazából).

Ha azt kérdezik hogy vagyunk, vagy hogy vagyok az érthető számomra, és válaszolni is lehet rá.

Akik hozzám közel állnak felőlem szoktak érdeklődni, és utána a babáról. Sógornőm mindig a babát kérdezi a férjemtől, hétvégén találkozni fogunk, tuti fel fogja tenni ezt a kérdést.



2022. júl. 12. 11:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Miert neked mindenki szimpi? Orulj neki h ha te nem is erdekled legalabb a kisbaba felol erdeklodik
2022. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is az jön le belőle, hogy én nem érdeklem. Névnapra/szülinapra se szokott felköszönteni, mi pedig mindig felköszöntjük. De ezt már megszoktam tőle, saját szüleit se nagyon szokta felköszönteni, nemcsak engem. Elvan a maga világában. Általában igyekszem nem foglalkozni vele, csak felesleges vitát se akarok generálni, mert néha csak találkozni kell vele (ha pl olyat válaszolnék, hogy honnan tudjam, hogy van odabent a gyerek:D, vagy visszareagálni neki, hogy jól van, köszi a kérdésed, én is jól vagyok, egy kis irónia:D).
2022. júl. 12. 14:03
 13/18 A kérdező kommentje:

9-esnek írtam az előzőt


10-es téged nem teljesen értelek, én nem sértődtem meg semmin:D csak azt nem akarom, hogy ő feleslegesen megsértődjön. Legtöbbször ha jönnek Pestről előtte való nap szól, és intézzük úgy a dolgainkat, hogy mi is ott legyünk anyóséknál. Általában meg tudjuk oldani, de egyszer leszervezett programunk volt, és teljesen kiakadt, hogy mi miért nem megyünk, mert ő nem akar a szüleivel lenni férjem nélkül.


11-es persze joga van hozzá, hogy ne legyek neki szimpi, ez már egy ideje nem is érdekel. Régen törtem magam, hogy megkedveljen, de már elfogadtam.

Erre én is gondoltam, hogy igen a baba érdekli, mert ő végülis a rokona lesz. Amikor férjem elmondta neki, hogy végre gyerekünk lesz, akkor az volt a reakciója, hogy jaj de jó lesz végre unokatesó a gyerekeinek. Nem is az volt a kérdés, hogy örül-e vagy sem, hanem hogy erre a kérdésre milyen jó válasz van.

2022. júl. 12. 14:17
 14/18 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Teljesen megértelek (így már abszolút más értelmet nyer a kérdés). Tényleg nem szabad az ilyenekkel foglalkozni. De sajnos nekem sem megy. Mindenesetre boldog babavàràst! 😊
2022. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
60%
Miért nem jársz vizsgálatokra? Ott elmondják hogy a baba egészséges és él,sógornő csak ezt akarja tudni. Nekem is kérdezték, az volt a válaszom hogy minden jól alakul. Komolyan egyes kismamák agya felborul a sok hormontól...
2022. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Természetesen járok orvoshoz:) Magánorvos havonta hív vissza, de ugyebár mindenki tudja, hogy bármikor történhet bármi igazából. Volt már vetélésem, így bízni tudok max benne, hogy ha azt mondom jól van odabent, akkor tényleg jól van. A többi írásodra meg nem is reagálok, mert csak kötözködés. Leírtam a kérdésem okát, én nem fogok senkivel vitázni. Szép napot!
2022. júl. 12. 15:40
 17/18 anonim ***** válasza:
Csak nem értelek,ez egy szokványos kérdés. Nekem is mindenki feltette hisz a vizsgálatok által tudom hogy hogy van a baba. A válaszom meg az volt,hogy jól van. Nem túl bonyolult. Túl liheged ezt a dolgot. Ha meg nem kérdezné akkor fogadjunk az lenne a baj.
2022. júl. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló, imádlak!!
2022. júl. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!