Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A halványuló hcg teszt vetélés...

A halványuló hcg teszt vetélést jelent?

Figyelt kérdés

Már lassan egy hete késik, folyamatosan csináltam hcg teszteket több félét, de a facelle (kazettás) és a predin azt vettem észre hogy elkezdett halványodni. Már egyforma volt rajtuk a két csík (délután) ma reggeli elsőből pedig mind a kettőn halványabb. Még mindig erős pozitív mind a kettő de nem egyforma a két vonal. Csináltam dm-ben kapható szürke dobozos hcg tesztet is (otthoni teszt vagy mi a neve) az viszont erősödött. Ilyenkor mi van?


Predi [link]


Facelle

[link]


Dm-es teszt

[link]



2022. júl. 13. 08:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit tesztekre költesz, ennyi pénzből már mehetnél hcg vérvételre magánba, két-három naponta és akkor minden kétséget kizáróan biztosan tudnád mi van.
2022. júl. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Vérvétel.
2022. júl. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Délután kevésbé koncentrált a vizeleted, ne tesztelj ennyit mert fölöslegesen stresszeled magad, semmi értelme naponta 2szer nézni. Bőven elég az első pozi után kb 2 nappal aztán majd az orvos megnézi ultrahangon.
2022. júl. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Az én tesztjeim reggeli első vizeletből így néztek ki egymás után, 29, 30, 31. napon, felülről lefelé haladva. Egészséges terhesség lett belőle



[link]

2022. júl. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ezerszer tanácsoltuk már azt is, hogy 1 fajta tesztet használjatok mindig...
2022. júl. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a halványodó teszt kétszer is vetélést mutatott, de én ugyanazzal a márkával teszteltem és mindig reggel. Így utólag kétszer annyit költöttem a tesztekre mintha elmentem volna vérvételre és kétszer annyi időm is ráment, nem beszélve az idegeskedésről.
2022. júl. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Előző terhességemnél olyan szépen erősödött akkor hagytam abba amikor már a tesztvonal erősebb volt mint a kontroll. Sajnos nálunk nincs a környéken magán vérvétel, legalább is olyan ahova csak úgy be lehetne esni, minimum 1-2 hetes várólista van. Az sztk-ba pedig csak időpontra (szintén 1-2 hét) és beutalóval lehet menni. Egyébként nálam mindig erősebb a teszt délután kb bármikor mint reggeli elsőből ez az előző terhességemnél is így volt csak azt gondoltam két nap alatt már reggeli elsőből is erősebbnek kéne lennie. Nincs több tesztem így nem csinálok többet és egy hét múlva van időpontom ultrahangra. Kíváncsi vagyok másnak is volt e így hogy egy idő után nem erősödött tovább a teszt?
2022. júl. 13. 08:40
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

A különböző napszakban csinált, különböző tesztek összehasonlításának így semmi értelme. Ha egyfajtát csinálsz, és mindig reggel, és ahhoz képes halványul napról-napra, akkor igen, az jelezheti, hogy csak kémiai terhesség.

Így viszont ezt nem lehet tudni.

2022. júl. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegesítsd magad ilyeneken,
2022. júl. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek ezt jelenti, valakinek azt. Nincs két egyforma szervezet.
2022. júl. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!