Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37.heten mehszaj vizsgalat...

37.heten mehszaj vizsgalat utan lehet verzes?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Bementem a korhazba,mert gorcsoltem. Eleg erosen voltak,de tudtam,hogy joslofajasok. Nst nem mutatott fajast,mehszaj teljesen zart. A doki hazakukdott. Ott a vizsgalat utan elmentem mosdoba. Kb egy felora,ora hossza utan itthon elmentem pisilni. Szo szerint omlott a ver belolem. Nem barna,ver. Hovtam a nogyogyaszatot,azt mondtak menjek vissza. En ugy dintottem varok egy kicsit hatha elmulik teljesen. De nem mulik sajnos. Valaki hasonlo helyzetben? Vagy igy?



2022. júl. 14. 15:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Püff, hát én azért visszamennék...
2022. júl. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem azt mondta a dokim, ha nagyobb mennyiségű vérzés van (1-2 menzesznyi), irány a kórház ha közel van, ha nem akkor mentő.

kis mennyiségű vérzés oké lehet, de azt is megnézetném inkább, mint hogy baj legyen

2022. júl. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
de úgy menj, hogy lehet szülés lesz belőle... gondolom nem sima tágulási vérzés, ha azt mondod ömlött a vér. leválhatott a lepény is akár részben is, nem játék... menj minél előbb!
2022. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A doki brutal mod durva volt.. nem tulzas! Hat kb omlott a pisivel tavozott,mint amikor menstrualsz es pisilsz… A vizsgalat olyan durva volt,hogy lehet elkezdtem tagulni… Visszamegyek ,ha estig nem mulik. Koszonom a valaszaitok!
2022. júl. 14. 16:01
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
nem értelek, miért vársz ezzel estig... miért veszélyezteted felelőtlenül és fölöslegesen a babádat és magadat? a tágulási vérzés nem ilyen... persze lehet nem segített a doki durvasága, de nem lennél nyugodtabb egész délután, ha tudnád hogy minden rendben? most még estig idegeskedsz inkább....
2022. júl. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják szülészeti erőszaknak... :( Sajnálom :( Remélem, minden rendben lesz!
2022. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Felhivtam a szuleszetet,azt mondtak felesleges bemenni. 😅 Ne menjek… Vizsgalat utani verzes es ennyi..
2022. júl. 14. 16:17
 8/16 A kérdező kommentje:
Ahany szuleszno annyifele “tanacs”… Az elozo azt mondta menjek… Vicc.. 🤦🏼‍♀️
2022. júl. 14. 16:17
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát pont ez az, hogy egymásnak is ellent mondanak még az orvosok is.

Szerintem ne várj estig, inkább küldjenek haza!

De ahogy írták, úgy menj, hogy lehet bent kell maradni.

Mentem már én is be vérzéssel, igaz, terhesség elején, aztán 2 hét kórház lett belőle...

2022. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Kézzel tágított az orvos ha fajt és vetettél is, erről előtte tájékoztatnia kell és a beleegyezésed kérni , különben erőszaknak minősül .

Vérzés lehet lepény leválás is, menj a kórházba , inkább nézzenek meg feleslegesen de nehogy a babának legyen baja .

Ha már nem zárt a méhszáj, akkor egyértelműen kézzel tagitott téged a doki a vizsgálat során..

2022. júl. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!