Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor ez mi? Egész...

Most akkor ez mi? Egész ejszaka nem aludtam, hajnalra mar 5 perces fajasokat mértem, sot míg felertem a 4.emeletre 2x is volt fájásom, ellenben 1 ujjnyira volt nyitva a méhszáj, es mikor ratettek nstre az nem is mutatott semmit.

Figyelt kérdés

Viszont mire hazaertem konkrétan elölről kezdott minden, (annyi hogy 8 percesek a fajasok de nagyon intenzivek, illetve tavozott megtobb nyakdugo)


Volt valaki hasoblo helyzetben, hogy mire beert a korhazba eltűnt a rendszeresseg, majd otthon minden elölről kezdődött?


2022. júl. 15. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem a doki azt mondta, akkor induljak, ha legalább 1 órája 5perces fajasaim vannak, amik 30-40mp-ig tartanak és nem csak az alhasam fáj, hanem az egész hasam.

gyanítom hamarosan babázni fogsz 😊

2022. júl. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, innen már nincs sok, de tényleg így van, nekem mondjuk fél órát mondtak, hogy annyi idő után az 5 perces fájásokkal kell mennem. Addig felesleges, nem tudnak mit csinálni és igazából ajánlják is, hogy jobb otthon lenni, amíg bírod.
2022. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Innen màr nem sok



Igen, gyakori, hogy a kórhàzba érve akár 5 percesek is megállnak akár napokra is. ( Ina May Gaskin útmutató szüléshez könyvében nagyon sokat foglalkozik a tèmával)



Nekem is lelassult, amikro beértünk

2022. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Délután visszajottem a korhazba, meg éjfél előtt megszültett a lányom :)
2022. júl. 16. 06:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Gratula :)
2022. júl. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!