Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rossz értéknek számít az...

Rossz értéknek számít az 1:508 Down-eredmény 40 évesen?

Figyelt kérdés
40 éves vagyok- 4. baba (3 gyerekkel minden rendben volt- egészségesek) - nincs down-os a családban. Most megijesztettek, hogy ez nem jó eredmény. A vizsgálat idején 13+1 napos voltam - a tarkóredő érték: 2,3 lett. a többi Edwards és Patau 1:20.000 - hez. Több vetélésem is volt az első trimeszterben -és erre a babócára több mint 1 évet vártunk.

2022. júl. 15. 18:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már rosszabbat is, de igen nem a legjobb arány.
2022. júl. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

41 évesen szült kolléganőm kislányánál is rossz eredmény született ezen a vizsgálaton, az arányra nem emlékszem, de nem volt biztató.

Amnioszkópiás vizsgálatra küldték tovább. Annyi biztató előjel volt, hogy uh-n nem látták a Down-ra jellemző jegyeket vagy valami ilyesmit mesélt.

A magzatvízvételnél aztán kiderült, nincs gond, aztán egészséges kislánya született.

(Neki első baba volt, amolyan csodababa.)


Ti miben maradtatok? Te is vállaltad az amnioszkópiás vizsgálatot?

2022. júl. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én "csak" 30 éves vagyok, de biztosan mennék további vizsgálatokra, ha ilyen érték jönne ki. Szerintem ez magas kockázat. Szerintem. Egy magzatvízvétel nem ártana tényleg. Remélem minden rendben lesz!
2022. júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket! Nálunk az Uh-n (jobb minőségű uh gép volt- 4D-vel) - látszott az orrcsont is és normálisnak látszott minden.


Őszinte leszek félek a hasbaszúrástól- ha lehet bármi ami ezt megelőzi akkor végigmegyek az úton.... Jövő héten megyek egy Prena tesztre...ha ott is rossz az érték akkor nincs mese muszáj a másik vizsgálat. Próbálok nem aggódni, de most ezt elég nehéz...

2022. júl. 15. 19:42
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

Az azért biztató, hogy a 4D sem mutat aggasztót. Kolléganőmet hagyományossal nézték, nálad sokkal alaposabban meg tudták figyelni.

Drukkolok, hogy minden rendben legyen! 🙂

2022. júl. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez közepes kockázat, ha jól tudom. A Prena jó választás. Nekünk 3 nap alatt megvolt az eredmény. Mi kombinált tesztet a korom miatt nem is csináltattunk.Drukkolok, hogy minden rendben legyen!
2022. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

38 vagyok, nekem 1:2200 lett az eredményem, volt nifty is, ott minden rendben volt.

Kívánom Neked is a legjobbakat :)

2022. júl. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem a legjobb, de nem is nagyon rossz, közepes. Nagy valószínűség szerint minden rendben, de írod, hogy mész prenára, az biztosabb eredményt fog adni. Ha az jó, nyugodj meg! Angliában 250 felett már jó az eredmény, vissza sem hívnak, szóval nyugi!
2022. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%
Biztos hogy amnioznék, ez nem is kérdés.
2022. júl. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem a legjobb Angliával példálozni, hiszen rengeteg gyerek születik betegen náluk. Ultrahang sincs a 20.hét után pl.. Bőven lazábban fogják fel a terhességet, ami valljuk be nem mindig a legjobb.
2022. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!