Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A II. trim.genetikai uh-n...

A II. trim.genetikai uh-n találtak valakinek szívfejlödési rendellenességet? Azt írták a leletre, h. arsa: abberant arteria subclavia. Tudom orvos. Megyek is genetikai tanácsadásra 2 nap múlva, de szívultrahang még 4 hét,addigra betöltöm a 25. hetet.

Figyelt kérdés

2022. júl. 23. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Gyerekvallalas-neveles kategóriába tetesd át a kérdést. Ott kapsz releváns választ.
2022. júl. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elvileg ott van, köszi!
2022. júl. 23. 21:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk nem pont ez volt, de szívfejlődési rendellenesség gyanúja, kromoszóma eltérés gyanú. Magzatvíz mintavétel volt végül. Minden rendben volt, de egész terhességem alatt szoros megfigyelés alatt tartottak és mindig elmondták, hogy "nem tudják megmondani, minden oké lesz e ha megszületik". Minden rendben, egy éves lesz nem sokára.
2022. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És hányadik héten volt a magzatvíz vétel? Az nem 100%os?
2022. júl. 23. 22:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Aktuális még a kérdés?
2022. okt. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, még terhes vagyok de végül nem vettünk le a magzatvizet, mert már későn voltunk. Szív uh-n kiderült, hogy izolált az ARSA, így a prognózisa jó. Nincs más uh markerünk. De ha van tapasztalatod, köszi, ha megosztod.
2022. okt. 2. 08:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! 5 vagyok.

Azért kérdeztem mert ha szívbeteg a magzat, akkor tudok ajánlani csoportot fb-n ahol segítenek. ( A gokvi hivatalos csoportja tele orvossal, és szülőkkel akik tudnak segíteni)hol voltatok szív UH-n?

2022. okt. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szia. Ha mèg esetleg olvasnàd ezt mi törtènt vègül ha szabad kèrdezni? Jòl vagytok azòta?
2023. jún. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megszületett, egészséges. Csecsemőkorban nem találták a szív hibát…ennyit erről. Köszönöm a végigparázott terhességet 😡
2023. szept. 13. 21:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Úristen kérdező. Szívből örülök nektek 🥰❤️
2023. szept. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!