Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt COVID ?

Terhesség alatt COVID ?

Figyelt kérdés

6+2 kismama vagyok

Én nem nagyon hiszek ebben az egészben…biztos vagyok benne hogy a kocsiban fáztam meg a klíma miatt.

mindenesetre van 3 oltásom.

Szerda éjszaka belázasodtam, tegnap elég nyomi voltam 37,5 volt egész nap a hőm, kicsi fejfájás orr folyás,

gyógyszert nem vettem be, tea pirítós hűtő fürdő, sok folyadék.

Ma elmentem a háziorvoshoz persze letesztelt és pozitív lett.

Hétfőn kell visszamennem.

Viszont kedden mennem kellene UHra…

Volt valakinek hasonló helyzet ?



2022. júl. 29. 10:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Kérj másik időpontot, nem fogják megcsinálni.
2022. júl. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
10 hetesen lettem COVID-os. Azóta megszületett egy gyönyörű, egészséges kisfiam, aki már egy éves és nagyon okos. Sokat pihentem, szerencsére a lázam egyszer ment fel csak 38 fölé, akkor muszáj volt bevenni egy szem Algopirint, mert a láz többet árt, mint egy szem gyógyszer. Ne aggódj, pihenj sokat. Persze ez az én tapasztalatom, remélem segít:)
2022. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hogy nem hiszel benne? Ez nem a Mikulás :D
2022. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 hetesen lettem COVIDOS, 3 oltással. Nekem még láz se volt, csak köhögés, és torokfájás, de mivel körülöttem a családtagok belázasodtak, rosszul lettek, teszteltem, és pozitív lett. Azóta Clexanet szúrok, és D vitamint szedek a terhesség végéig.
2022. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Van pozitív teszted. Akkor nem megfáztál.

Hívd fel őket szólj, hogy covidos vagy nem mehetsz, adjanak másik időpontot.

2022. júl. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
A teszt nem lesz magától pozitív,covidos vagy.Ez nem hit kérdése.Uh-t nem fogják megcsinálni így,kell egy új időpont,és örülj neki,hogy ezt a variációt kaptad el.Mi nagyon betegek voltunk az első hullámban tőle,a férjem majdnem elpatkolt úgy,hogy a 4.gyerekünk éppen 4 hónapos volt.Én csak azért tartottam magam,mert be voltam tojva,hogy árván,vagy félárván maradnak.
2022. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
6-os vagyok,bocsi hamarabb elküldtem.Egészségileg amúgy rendben vagyunk azóta,a gyerekek sem voltak nagyon betegek,azóta pedig több ismerős is volt kismamaként covidos,és hála az égnek minden baba,minden anya egészséges.Szóval nagyon ne aggódj,csak kövesd az orvosi utasításokat.
2022. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Orvosi utasítás ?!

Az volt az orvosi utasítás hogy menjek vissza hétfőn. És itt a pont semmi egyebet nem mondott.

Mit csináljak mit ne csináljak.

Meg se vizsgálat, azon kívül hogy levett egy tesztet.

Ennyit az orvosról.

2022. júl. 29. 13:07
 9/15 A kérdező kommentje:
Egyébként anyósom kórházi dolgozó, COVID osztályon is sokat van, én pedig idősotthonban dolgozom több mint 100 lakóval, szóval nem kell bemutatni a “covidot”, kérdésem arról szólt hogy aki volt ebben a helyzetben azokkal mi lett stb .
2022. júl. 29. 13:09
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Oké,le ne gyilkolj már,hogy leírtam mi hogy jártunk!Azt írtad nem hiszel benne.Hát akkor meg egészségedre.Ha az orvos nem lát el tanáccsal, akkor keress másikat.Emelt adag C,D vitamin,sok folyadék,gyümölcs, zöldség segített nekünk.Pont terhes nem voltam,de szoptatós édesanya igen azért merészeltem írni amúgy.Meg azt is írtam,hogy a környezetemben nem lett baj azzal sem,aki várandósan lett covidos.🤷
2022. júl. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!