Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7-napja késik a menstruációm...

7-napja késik a menstruációm csináltam ma tesztet de negatív. A párommal egy nappal voltunk együtt ovuláció előtt. Még mikor teszteljek. Nektek volt ilyen???. A ciklusom 28 napos és nem késik sosem.

Figyelt kérdés
2022. júl. 31. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

majd a következő ciklusban, ha akkor is késik.

előfordul néha hogy késik vagy akár egy ciklus is kimaradhat.

2022. júl. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Ha eddig mindig pontos volt a ciklus és nem maradt ki, akkor orvos. Ha terhesség miatt van, ott kiderül. Ha más miatt, akkor meg egyébként se árt az orvosi vizsgálat. Sok itteni válaszoló hiedelmével ellentétben NEM normális, ha kimarad a menstruáció, annak mindig van oka.
2022. júl. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Nekem is folyamat késik az elmult 3 hónapban

Bár nekem spirálom van szóval tudom hogy baj nem lehet

2022. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat jövő héten megyek a dokihoz
2022. júl. 31. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Teljesen felesleges 1 hét késés miatt orvoshoz menned, azt fogja mondani, hogy várj türelemmel. Akkor érdemes kivizsgálni, ha rendszeresen előfordul.
2022. júl. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!