Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen enyha gorcsok mire...

26 hetesen enyha gorcsok mire keszuljek?

Figyelt kérdés

Minimalisan de gorcsolget a hasam, egybol mentem a korhazba, megneztem, de latszolag minden rendben van. Szedjek tobb magneziumot es ennyi.

En viszont nagyon aggodom.

Ez lehet normalis a 26.heten? Vagy mi tortenik? Nagyon felek h beindul a szules v barmi tortenik es koraszulott lesz, van mar egy koraszulott kisfiam, 28.het de meg az is pokoli volt mire hazavihettuk nemhogy igy a 26.heten…


2022. aug. 5. 14:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10 nek igaza van 6 os vagyok. Én is az 1 hét korház után amikor betöltöttem a 25.hetet és megnyugodtam, hogy innen ha már kijön itt maradhat van esélye, semmi bajom nem volt(előtte volt egy vetélésem 7.hétben),
2022. aug. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nekem azzal nincs bajom h foloslegesen parazzak, csak ugy alpjaraton nem izgulok azon h megint korabban kell megszuletnie, hisz most 1 baba van.Nekem az a bajom h gorcsol(t) a hasam😂 es emiatt feltem, aggodtam. Gyogyszert kellett bevennem ugy gorcsolt es kemenyedtem…
2022. aug. 6. 13:22
 13/14 anonim ***** válasza:
Oh, nem baj. Legalabb ha veletlenul is erre oaraznal ra,akkor elolvasod azokat a valaszokat ujra 😅 amugy nekem is volt, en azt hitten hogy uristen beindul a szules megint. Aztan elmult,pedig tenyleg brutalis volt. Nyulnak a szalagok,nekem mindig ezt mondtak de szerintem az is lehet,hogy pont ugy helyezkedett el,hogy nyomott egy ideget,ami azt a fajdalmat okozta. Szedj magneziumot es igyal jo sokat.
2022. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A megszalag nyulos szuros fajdalmat jol ismerem, ez mas volt, konkret mensi gorcs durva kemenyedesekkel :( azota se tudom mi okozhatta
2022. aug. 6. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!