Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nospa tenyleg nyithatja a...

A nospa tenyleg nyithatja a mehszajat?

Figyelt kérdés

Napi 3x1et kell szednem 10 napig.

3 napja szedem mikor is meseltem a noveremnek aki azt mondta neki anno azt mondta a dokija h nospat nem szbad szedni mert puhitja es roviditi a mehnyakat, sot nyilhat tole a mehszaj is.

Mas is igy tudja??


2022. aug. 6. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod ha így lenne, akkor felírta volna az orvosod?

Ellenben, gondolom görcsölésre és keményedésre szeded, ezek miatt nyílhat.

2022. aug. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
A nospa görcsoldó
2022. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Maradjunk annyiban, h rengeteg orvosi muhibaval es tevedessel es figyelmetlenseggel talalkoztam mar elegem soran, igy barmennyire is bizom az orvosomban (nem csak a nogyogyaszra ertem) mindig probalok utanajarni annak amit mondanak, javasolnak
2022. aug. 6. 16:43
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es, koszi az infot😂😂😂
2022. aug. 6. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na bakker, ha ezt tudom, hogy csak be kellett volna kapnom pár nospát, nem szenvedtem volna 2 napig az oxival :D viccet félre téve, ha az orvosod írta fel, jobban hinnék neki, mint a tesóm orvosának másodkézből.
2022. aug. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
jajj dehogy.
2022. aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem okoz méhszájnyílást, de bizonyos terhességi hét után nincs haszna, mert nem oldja a görcsöket stb, arra már nem emlékszem hány hetet mondtak. Nekem kellett szednem terhesen es nem volt semmi gond. Egyik gyermekünk agykárosodást szenvedett születése után, de hogy biztos legyen az ügy, orvos szakértő végignézte az egész terhességemről is a dokumentumokat és nem talált hibát. Ha hiba lett volna felirni a nospat, akkor észrevette volna es a per során felhasználtuk volna.
2022. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!