Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt ki milyen...

Terhesség alatt ki milyen fájdalomcsillapítást alkalmazott? Ha gyógyszer kellett mindenképp akkor mit szedtetek?

Figyelt kérdés
2022. aug. 7. 20:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Panadol
2022. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Szia! Én nagyon fejfájós vagyok alapesetben is. Most panadol rapidot veszek be, de nem igazán használ.
2022. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2es Quarelint nem szedheted? az migrénre jó es levették a vényt róla. tehát bárki vehet.
2022. aug. 7. 20:53
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Migrènes vagyok csak panadolt vettem be és azt is csak mikor már biztos volt hogy nem kialudható egy este alatt a fájdalom és csak a második trimesztertől. Meglepő de volt, hogy használt. A védőnő is ezt javasolta. Azt mondta ne várjam meg míg hányásig fajul a fájdalom, hanem akkor inkább panadol. Egyébként nekem sokkal de sokkal jobb mióta terhes vagyok. Előtte minden héten legalább egy napot fájt, triptànokat, görcsoldót stbt szedtem… 23. Hétben vagyok és két olyan több napos migrénem volt eddig amire gyógyszert vettem be. Szóval ha az elején vagy még reménykedj. Lehet nálad is jobb lesz.
2022. aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
Panadolt veszek be.
2022. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
Ben-u-ront vettem be, egész edigi terhességem alatt összesen kb 3 szemet (36 hetes vagyok)
2022. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
értem. és nektek a baba előtt a menzesz nem volt elviselhetetlen? nekem az, és félek ha terhes leszek akkor is elő fog jönni (a szervezet emlékszik mikor kéne menzesznek lenni), és akkor vegyek be mindig Nospat plusz Panadolt?
2022. aug. 7. 22:03
 8/16 anonim ***** válasza:
36%

Dehogy fog előjönni, ez nettó hülyeség😅

Ha már olyan erősen görcsölsz, hogy gyógyszer kell, azt régen nem emlékezetnek hívják, hanem vetélésnek...

Semmit sem lehet egyébként szedni (pláne nem mindig) , főleg az első trimeszterben...

2022. aug. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%
Panadol nekem nem használt, algopirint vettem be orvosi ajánlással.
2022. aug. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%
Csakis azt vedd be amit az orvos megenged!!!!!
2022. aug. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!