Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez megfelel egy 6...

Szerintetek ez megfelel egy 6 hetes terhességnek?

Figyelt kérdés
Kerek 6 hetes vagyok és petezsák és szikholyag látható csak. Furcsállom mert 2 éve a fiammal 5+6 hetesen már volt 3 mm embrió pulzálással. Kb 23-24 napja volt peteérésem 23 napja teszteltem pozitiv lh tesztet. Pont két hete hogy nagyon halvány pozitiv lett az első terhességi tesztem. Kép a linken. [link]

2022. aug. 8. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehetett késöbb ovu és akkor nincs gond!ha adoki nem aggódik, te se tedd.várj türelemmel más megoldás nincs!
2022. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mekkorának mérték a petezsákot a mostaninál? Az uh kép így semmit nem mond.
2022. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez a kép marha sokat segít:)) Ebből aztán meglehet ám állapítani hogy mi van:D 6 hetesen normális hogy ennyi látható.

8.hét elején menj vissza az orvoshoz és már kell hogy legyen embrió is szívhanggal.Ha nem lesz akkor sajnos missed ab műtét vár rád de ne erre gondolj.

2022. aug. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen nem muszáj még embriót látni.
2022. aug. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
5 hetesen voltam először orvoshoz azóta nőtt a petezsák es a szikholyag is. Méretet nem mondott a doki. Csak anyit ,hogy túl korai még.
2022. aug. 8. 19:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem eddig ha nem úgy alakult mint a nagykönyvben sajnos missed lett.Utolsó két terhességem fejlődött lassabban.
2022. aug. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A leleten sincs rajta? Nekem is nézték 5 és 6 hetesen is, mindig mondták (de a lapon is rajta volt) a méretet. Így ki lehetett számolni, hogy nőtt, megvolt a napi 1 mm.
2022. aug. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6 vagyok nekem jól fejlődött csak majdnem 1 hét csúszás volt, pulzálás után sajnos meg is szakadt.

A dokim mindig mondta, hogy ez még belefér, lehet másnak jól alakul, remélem neked is kérdező.

2022. aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nincs mert nem kaptam sajnos.
2022. aug. 8. 21:18
 10/11 anonim ***** válasza:

Van ügyfélkapud? (Ha nincs, érdemes csináltatni.) Ha nem is kaptál papír alapon, EESZT-n biztosan nyoma van az ambuláns lapnak.

A legtöbbször én sem kaptam kinyomtatva, de ott vissza tudtam nézni.

2022. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!