Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Torokfájásra mit lehet szedni?

Torokfájásra mit lehet szedni?

Figyelt kérdés

Hideget ittam.. Kicsit fáj a torkom, és a fejem. lázam nincsen

10hetes vagyok.

Panadol van itthon

Merjek be venni?


2022. aug. 8. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Sos vizes oblogetés
2022. aug. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Menőcsajszi72 ***** válasza:
70%
Torokcukrot tudsz bevenni?
2022. aug. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Jutasept van itthon, de nem merem

Nem Tudom lehet e nekem

2022. aug. 8. 17:17
 4/12 Menőcsajszi72 ***** válasza:
71%
Sztem kérdezz meg orvost
2022. aug. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiért nem szednék be gyógyszert terhesen. Meleg gyümölcstea, mézzel, sós vizes öblögetés.

Fejfájásra kis nyaki torna, nem biztos, hogy a torokfájással összefügg. Talán csak a vérkeringést kell serkenteni.

2022. aug. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A sós vizes undi de hatásos. Sosem próbáltam csak terhesen. Viszont azóta a legjobbnak tartom, mindig visszafordítja a kezdődő torok kaparást is. Férjemet 3 ev alatt bírtam rábeazélni h próbálja ki, azóta ő is elhiszi és alkalmazza. Ha a gyerek torka fáj, fújóm neki a tantum verdet, ezt is lehet terhesen, de tudom h nem fog használni
2022. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Meg kérdeztem a gyógyszerész nőt, aztmondta a jutasept cukrot 1-2szemet nyugodtan lehet.

Gyógyszert én sem szeretnék be venni ennyiért.

2022. aug. 8. 17:37
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Panadolt vehetsz be!Valamint mézes,citromos,gyömbéres teát igyál!Nagyon hatásos és finom is.Én pont most főztem,megfáztam és 6 hetes terhes vagyok.
2022. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A herbal swiss cuccok is jók, terhesség szoptatás alatt is lehet szedni. Nyilván nem egy neocitran vagy egy Flector hatékonysaga de azért hatásos szerintem, és mintha gyorsabban is múlna el a betegség tőle.
2022. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Septofort és strepsils tablettát mondta anno az orvosom,en ezeket szedtem. Persze mindig megfáfazassal küzdöttem egész terhesség alatt. Mindkét fiam egészségesen született.
2022. aug. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!