Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem értem? Itt olvasgatom,...

Nem értem? Itt olvasgatom, hogy a lányok miket irnak ez nekem is fura miért van az, hogy elhal a magzat? és a magzat bármikor elhalhat? Ha elhal a hasban akkor az anya érezz valamit?

Figyelt kérdés
Én már betöltöttem a 3-hónapot 15-hetes vagyok de azért félek.Pedig nagyon nagyon jól érzem magam,testileg és lelkileg.A doki is azt mondta,hogy minden nagyon jó.De én akkor is félek
2008. dec. 21. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség kezdetén nagyobb az esély.Tulajdonképpen nevezhetjük vetélésnek is.Mivel átéltem,tudom mondani,hogy nem éreztem semmit.Csak az uh-án derült ki.Ha elhal annak oka van.Fejlődési rendellenesség vagy hormonprobléma.Igazság szerint a terhesség bármelyik szakában történhet probléma.De nem szabad ezekre gondolni.Ne is gondolj ilyenekre.
2008. dec. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem 10 hetesen halt el. És nem éreztem semmit. Nekem az volt a legnehezebb, hogy nem vetéltem el magamtól, hanem amikor látták az uh-on, hogy baj van, befektettek és elvették. Tudom, hogy az rosszabb lett volna testileg, ha beindul a vetélés, de lelkileg ezt dolgoztam fel nehezebben. Ezért szokták a kismamák megvárni a 12 hetet a jó hír "világgá" kürtölésével, mert utána már jóval kisebb a kockázata a vetélésnek. Szerintem próbáld meg a rossz gondolatokat kizárni a fejedből, és csak arra gondolj, hogy gyönyörű és egészséges baba növekszik a pocidban. Nem lesz semmi baj.

Boldog baba várást.

Üdv, 5 hónapos kislány anyukája

2008. dec. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szió

én 30 hetes vagyok, és ugyanugy félek,pedig már 4d ultrahangon is ugy nez ki, mint egy ujszulott.


az aggódás szerintem természetes, amíg nem viszed tulzásba, a legjobb, ha nem is gondolunk rá, vagy ha igen, megsimized a pocid. nemsoka ám neked is megmozdul a baba, akkor szepen lassan csökken az érzés, csak az aggodalom nem fog elmulni teljesen.


boldog babavárást

2008. dec. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7 hetesen történt én megéreztem meg elkezdtem vérezni, rohantunk a kórházba, azt mondták nincs szívhang másnap missed ab:( Átsírtuk a napot meg az éjszakát, másnap mentem a kórházba hogy megműtenek, erre az ultrahangon azt mondták" szívhang sejthető" . Kaptam gyógyszereket, el is múlt a vérzés mi pedig fellélegeztünk és azt hiszem még boldogabbak voltunk mint előtte. Aztán másnap délelőtt ismét vérzés akkor már görcsök is jöttek, megint korház, uh, egy újjnyira nyitva voltam szívhang nem volt, mire felkerültem a műtőbe már 1 percenként jöttek a görcsök és iszonyúan fájt. Hát ilyen is van, de szerintem a 12. hét után már sokkal kissebb az esély ilyesmire, és nem is szabad ilyenekre gondolni!!!!
2008. dec. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!