Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek mérték orrcsont hosszt...

Akinek mérték orrcsont hosszt a 12 hetes genetikai vizsgálaton, mennyi volt?

Figyelt kérdés
2022. aug. 26. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ott csak annyi volt, hogy látszik. A 20.hetin tudták már megmérni, ott mar volt is valami alsó határ, ha hol emlékszem.
2022. aug. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen, csak az hogy látszódik. A tarkoredot mérik én úgy tudom
2022. aug. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ritkán mérik, épp ezért nem találok semmit arra vonatkozóan, hogy mi a normál tartomány, en is meglepodtem, hogy lemerte, és utána az asszisztens is. Ezért érdekel, hogy másnál mennyi, ha esetleg másnak is mértek.
2022. aug. 26. 12:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem mi jelentősége van a hosszának a 12. héten. A léte vagy nemléte számít, a tarkóredő mérete a fontos. Amúgy külföldön sok helyen csak a tarkóredőt nézik, mert nagyon sok fölösleges ijesztgetés van az orr miatt.. Az esetek többségében ha a tarkóredő rendben van és a kombinált vagy nipt teszt is, akkor ez elegendő. Nekem nem is akarta megnézni a szonográfus Kanadában, de végül kérésre megnézte.
2022. aug. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én sem értettem, de ahogy olvasgattam külföldi cikkeket, elég sok újabb kutatás van arra vonatkozóan, hogy az ilyenkor mert orrhossz, illetve ahogy később változik az hogy függ össze bizonyos betegségekkel.
2022. aug. 26. 18:09
 6/10 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Érdekes, hogy mennyi eltérő infó van. Ahova én járok egy elég jó klinika kanadai szinten is és itt meg épp azt mondják, hogy az újabb eredmények szerint egyre inkább kiderül, hogy az orrcsont nem fontos tényező, ha a tarkóredő és a vér eredmény rendben van. Ki tudja ezt követni.
2022. aug. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tényleg érdekes, de akkor valószínű, hogy ebben nincs még egységes álláspont az orvostudomány területén, biztos azért is kutatják ennyit
2022. aug. 26. 21:06
 8/10 A kérdező kommentje:

És köszi, hogy megírtad az ottani tapasztalataidat, nagyon hasznos volt :)


Többieknek is köszönöm a választ

2022. aug. 26. 21:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 12 hetesen nem is volt egyáltalán semmi infó a papíron az orrcsontról, csak a tarkóredő mérete szerepelt rajta. A 18. hetin volt méretve megadva a leletemen az orrcsont.
2022. aug. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mérte a dokim. 3mm. 13+4 voltam uh szerint
2022. aug. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!