Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magándoki és kórház?

Magándoki és kórház?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy ha valaki magán nőgyógyászhoz jár uh-ra, attól ugyan úgy mennie kell a kórházba is vizsgálatra vagy oda csak vérvételre?

Tiszta katyvasz a fejem, segítsetek légyszi.

Voltam 1 hete védőnőnél, de elfelejtettem megkérdezni, ő pedig nem mondott semmit.


2022. aug. 29. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem kell menni vizsgálatokra a kórházba.
2022. aug. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szuper, köszönöm. Csak az egyik babás csoportban olvastam, hogy valaki jár magánba és a kórházba is futja a kötelező köröket. Ezért nem értettem.

Az egyébként tényleg úgy van, hogy ha valaki magán dokihoz jár és ő is van bele írva a kiskönyvbe, akkor nála is fog szülni? Vagy ez hogy működik?

Én már annyi mindent olvastam, hogy teljesen elvesztem :D

2022. aug. 30. 05:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Van kórház aki szereti, ha legalább 1db UH és utolsó vérvétel náluk készül, hogy szerepelj a rendszerben és ne csak "bees' szűlni. De ezt kórháza válogatja, érdemes megkérdezni.
2022. aug. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van, hogy a kötelező ultrahangokat a kórházban csinálja az orvos és azokon kívül meg a magánrendelésére járok. Van olyan ismerősöm, akinek a magánrendelésen mindent megcsinál az orvosa. Vérvételek, uh, nst. Szóval mindenhol máshogy van.
2022. aug. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a magán orvosom állami kórházban volt orvos, nála nem lehetett volna szülni mert ugye államiban nincs választott orvos. Magán kórházban szültem, de ott is ügyeletben mert + 300ezer ft. lett volna a választott orvos, de mivel amúgy sem oda jártam várandósgondozásra ezért feleslegesnek is tartottam volna rábökni egyre. Így is minden a lehető legjobban sikerült.
2022. aug. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, az én orvosom is dolgozik magánrendelésen kívül a kórházban, de csak a szülészeten, a nőgyógyászaton nem. Akkor gondolom azt nem kötelező, hogy nála szüljek, attól, hogy ő kíséri végig a terhességet. Nála is egy szülés 250ezer, ha "friss" az infóm.
2022. aug. 30. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!