Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Üdv. Rendszertelen a menstruác...

Üdv. Rendszertelen a menstruációm így az utolsó mensim 07.09-en volt! De teszteltem multhét csütörtökön és halvány pozitívak a tesztek! Akinek volt igy kérem írja meg volt-e baba vagy nem?

Figyelt kérdés

2022. szept. 8. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha pozitív a teszt, akkor terhes vagy. Hogy baba is lesz-e belőle, azt meg senki nem tudja megmondani. Menj el orvoshoz.
2022. szept. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Tesztelj újra, már erősnek kell lennie. Ha pozitív, akkor kB. 2 hét múlva mehetsz orvoshoz aki megállapítja. Előtte felesleges
2022. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Szia! Nekem 07.02 volt az utolsó, a papíromra azt írták 07.07.


Nekem már a nem várt napján erős pozitív volt a teszt, de azt mondják mindegy milyen erősségű, az a lényeg, hogy ott legyen a két csík.


Az orvos tudna többet mondani, már Te is lehetsz a 9. Héten kb, tehát baba van akkor már nagy valószínűséggel látni fogja.

2022. szept. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha pozitívak, akkor terhes vagy! Ha júliusban menstruáltál utoljára, akkor már kimutatja a teszt. Tesztelj újra, ha halványnak véled, és foglalj időpontot a nőgyógyászhoz. Mivel rendszertelen a mensid,kicsit nehezebb lesz a magzati kort megállapítani. Kezdj el szedni terhesvitamint naponta. Gravida, Femibion....
2022. szept. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!