Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen alig bírom ki mit...

Terhesen alig bírom ki mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egész nap otthon vagyok. És szenvedek. Megvisel a terhesség. Mit tegyek? Mivel kössem le magam? Tudtok ajánlani valami jó oldalt, játékot?

2022. szept. 8. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Kezdj el egy online képzést.
2022. szept. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Válaszolgass meg kérdéseket itt a GYK-n :))
2022. szept. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

veszélyeztetett terhes vagy? VAgy miért vagy otthon?


Olvass, tanulj nyelvet, kezdj el vmi online képzést, kézimunkázz, gyakorold a főzés-sütést, van még pár tippem... :)

2022. szept. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
keress szeretőt
2022. szept. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Még nem voltam terhes, de valami felfokozott, várakozásteli időszaknak gondolom, és el sem tudom képzelni, hogy lehet unalmas. Biztos egy csomót olvasnék csecsemőgondozásról, életkori sajátosságokról, gyermeknevelésről, készülnék kisruhákkal, szükséges kellékekel, rendezném a szobáját, mindent előkészítenék, amit lehet, és várnám nagy szeretettel.
2022. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Hát azért abba is bele lehet bolondulni... Főleg egésznap, egyedül.


Kérdező, mit szeretsz csinálni? Milyen témák érdekelnek? Van hobbid?

2022. szept. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a legeleje óta itthon vagyok, mert egyébként oviban dolgozom. Júniusig tanultam, mert levelezőn egyetemre járok. Az utóbbi időben sokat sütök, új recepteket próbálok ki. Kismama tornázom minden nap. Emellett sorozatokat nézek Netflixen, mert erre tuti nem lesz időm, illetve youtubeon Rácz Kata, Szülni jó, Hadas Kriszta, MiniManó videóit nézegetem, mások szüléstörténeteit hallgatom. Ha épp nem alszom el, akkor olvasok. 😁 37. hétben vagyok, amúgy eddig egész jól el voltam itthon.
2022. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Olvass, van miről.

Vagy tanulj meg horgolni, és csinálj játékokat a babádnak.

Sétálj, tornázz, tanulj nyelvet, meditálj...

2022. szept. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy nem tudod magad elfoglalni? Olvass sokat a babákról, a működésükről, az egészséges mentális fejlődést célzó nevelésről, stb. Úgy gondolom, hogy ebben a témában nem lehet eleget olvasni. De ha mégis "unod", akkor is lehet szakmát, nyelvet stb tanulni. De vannak sorozatok is a TVben.
2022. szept. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem hogy, nehéz. Engem is engedtek volna haza, de én inkább a munkát választottam, mert ismerem magam, így is hülyét kapok egy kevésbé aktív délután alatt. (Tudom ez nem sok mindenkinek opció)


Én a magányos hétvégéken selejtezek, piacra járok, pkolászom, de a fent írt sütögetés és torna is nagyon jól hagzik.


Nyilván függ attól, hogy mennyire lehetsz aktív.


Ha ágynyugalomra vagy ítélve, akkor próbáj tanulni. Online tanfolyamok, nyelvtanulás, vagy én mindig unalmas pillanataimban hívom fel azokat a barátokat akik extrém sokat beszélnek és amúgy kevés idő lenne rájuk :)

2022. szept. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!