Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Derékfájás, kismedencei...

Derékfájás, kismedencei fájdalom korai terhességnél?

Figyelt kérdés

11 hetes vagyok, tegnap este arra ébredtem, hogy jobb oldalon nagyon fáj a derekam, hátam, kismedencém? Nem tudom meg állapítani a fájdalom pontos helyét. Nem tudtam aludni, csak forgolódni. Mozgásra jobban fájt, például, ha lefele akartam hajolni, vagy a bal oldalamra.


Dolgoztam ma, sokkal enyhébb lett de még mindig érzem. De most inkább elől a medence résznél jobb oldalt, ott a csont mellett.


Szerintetek rosszul mozdulhattam,vagy másnak is volt ilyen tapasztalata várandósan? Olvastam, hogy okozhatja terhesség, de ilyen korán?


Nagyon megijedtem...



2022. szept. 15. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez idegbecsípődésnek hangzik, ami bármikor lehet, nem csak terhesség alatt, viszont nekem pl a 8. hét óta fáj a derekam/ülőcsontom/medencém. Szóval sok jót nem tudok neked mondani, vagy elmúlik, vagy nem… azért remélem szerencsésebb leszel nálam!
2022. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, én akármit kibírok, csak a Picivel ne legyen semmi gond. Köszi, hogy írtál.
2022. szept. 15. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!