Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes terhesen borda fájdalom?

35 hetes terhesen borda fájdalom?

Figyelt kérdés
Mindkét bordám fáj nem gondolok itt epe pangásra vagy toxémiára, mert tudom, hogy azok jobb oldalt jelentkeznek. Viszont egész nap mocorog a baba amitől a hasam egy része is már fájdogál ott ahol rendszerint kinyomja magát. Lehetséges, hogy már ő nyomja a bordáimat? Vagy a súlya ami "lehúzza"? A gerincem is fáj pont azon a tájékon szóval kb mindenre gondolok már vagy még az, hogy most bevannak durranva a melleim és lehet az sugárzik rá... Volt valakinek ilyen?

2022. szept. 17. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Már a baba nyomja a bordáidat .
2022. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges. Én néha úgy éreztem már a vége felé, hogy a torkomban van a lába 😂
2022. szept. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt pont 35 hetesen. Egy egész éjszakán át fájt még a légvétel is, a bordáim szúrtak. Nekem egyszercsak elmozdult a baba és megkönnyebbültem. Azóta is elő szokott fordulni. Kitartás! 38 hkm
2022. szept. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, volt, nagyon-nagyon fájt, volt, hogy se feküdni, se ülni nem tudtam 😂
2022. szept. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hu köszönöm szépen a válaszokat másnapra elmúlt, de elő-elő szokott jönni viszont már mindenhogy nyom. Sosem értettem, hogy mért mondják a kismamák a 3. trimeszter végére, hogy csak bújna ki, de már értem.😮‍💨
2022. szept. 19. 11:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Holnap töltöm a 38. hetet, már én is vágom a centit. Nekem is megint nagyon nyom, fájnak a bordáim. Kicsi lehet már nagyon ott a hely. Remélem hamarosan megérkezik 🤞. #3 voltam.
2022. szept. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kitartást kívánok már nem sok van hátra! 😊 Aztán jó babázást kívánok egy élmény lesz, nekem első babám így nagyon nagyon várom, hogy a karjaimban tarthassam 🥰
2022. szept. 20. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!