Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ovulàcios tesztet hogyan kell...

Ovulàcios tesztet hogyan kell hasznàlni ès mikor ?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Most kezdem hasznàlni vagyis arra gondoltam hogy kiprobàlom mert màr 5 ève nem sikerül teherbe esni

az ovulàcios tesztett ha reggeli vagyis első vizeletből csinàlom az jo? Mert valahol azt olvastam hogy a dèlutàni a jò ? Ès hogy nektek menyi idön belül jött ösze a baba


2022. szept. 19. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Én du. csináltam, nagyjából mindig azonos időben 3-4 napon keresztül, többnyire be tudtam lőni a termékeny napjaimat a folyásomból, megerősítésképpen használtam. Igy is fél év volt, pluszban én hőmérőztem is, szerintem azt is érdemes kipróbálni!
2022. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Ha 5 éve nem sikerül, akkor bocsi, de az ovulációs teszt halottnak a csók.

Kivizsgálások milyen eredményt hoztak?

2022. szept. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs hozzá tájékoztató?

Ha van, azt kell betartani

2022. szept. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mèg nem vettem holnap szeretnèk


Az 5 èv az olyan hogy mondjuk heti egyszer szertkezünk ès akkor sem ugy hogy na csinàljuk babàt csak mostanàban kezdtünk eröl beszèlni arra gondoltam hogy elöször ezt megprobàlom ès ha semmi eredmèny akkor mind a ketten megyünk dokihoz azèrt is kèrdezem hogy nektem menyi időbe telt mert mindenkinèl vàltozo tudom

2022. szept. 19. 21:15
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Akkor ne azt mondd, hogy 5 éve nem sikerül teherbe esni...

Célzottan babagyártós védekezés nélküli d.ugás nélkül meg amúgy elég nehéz teherbe esni, legalább is eddig 1 nő szerepel azon a listán a törikönyvekben, akiknek ez sikerült.

2022. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5/5 Nem vèdekeztûnk soha

Ès azèrt szeretkezûnk 1 hèten egyszer vagy 2 szer mert mind a 2 en dolgozunk ès csak most monthagyuk azt hogy elèg ha csak az egyikönk dolgozik pàr èvig ès ez bocsi nem roszbol tènyleg de nem segitsèg amit te ìrsz

2022. szept. 19. 21:35
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Az se épp segítség a válaszadáshoz, hogy a kérdésedben valótlanságot állítottál...
2022. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mit èrtesz valotlannak ? Mi az amire azt hiszed hogy nem igaz vagy hogy hazudok?
2022. szept. 19. 22:08
 9/11 anonim ***** válasza:
19%
Pfú, de nehéz ember vagy...
2022. szept. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mivan meg van a havid azèrt vagy ilyen? Èn csak megkèrdeztem hogy hogyan kell hasznàlni egy tesztet te pufogsz de lègyszìves ha nem tudsz normàlis segìtő vàlaszt ìrni akkor ìnkàbb ne ìr ne csak nekem hanem màsnakis
2022. szept. 19. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!