Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kéz- láb- száj betegség...

Kéz- láb- száj betegség terhesség alatt valakinél? Volt-e gond a magzattal vagy egészséges baba született?

Figyelt kérdés

2022. szept. 23. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
A 28. hétben volt egy fogtömésem de rendben megszületett a kicsi.
2022. szept. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam, hanem amit a coxsackie vírus okoz és csúnya kiütéssel jár
2022. szept. 23. 14:00
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Jó, de attól még nem kell leszavazni őrültek!
2022. szept. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem szavaztam semmit
2022. szept. 23. 14:04
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Nalunk kislányom esett át rajta, amikor én 12 hetes várandós voltam. A gyerekorvos és vedono is nyugtatott, hogy nem veszélyesebb, mint más vírus, nyilvan a magas lázat csökkenteni kell. Én szerencsére nem kaptam el tőle, vagyis nem tudok róla, a baba azóta is rendben van, most járunk a 20.hetben.
2022. szept. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En kb másfél honapja kaptam el a kisfiamtol es a tunetek megjelenése előtti napon 39-41C-os lazam volt. A nogyogyaszom hűtő fürdőt es algopyrint javasolt, szerencsére levitte es másnap hoenelkedesem sem volt. Nekem a fájó kiütések a kivetkező nap kezdtek el kijönni es 2-3 napig sajnos nem, vagy iszonyat kínok között tudtam csak lábra állni vagy fogni is. A fajdalom csillapítására is algopyrint javasoltak, de maximum napi 2x vettem be. Igaz, még nem született meg a kislányom, most vagyok a 26.hétben, de en is aggódtam, az ultrahangon egészségesnek látszott, sokat is mozog es megnyugodtatott az orvoson, hogy nem lesz ettől baja. A lázat kell csillapítani mindenképpen.
2022. szept. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6: köszönöm!

Én is hasonlóan jártam, annyi, H 38,4ig ment fel a lázam, de a kezem nekem is borzalmas volt.

Én olvasgattak, és azt írták, H ezt a betegséget a coxsackie A típusa okozza, de ami durva dolgokat csinál, pl. Meningoencephalitis, szívizomgyul. az a "B"típus.

2022. szept. 25. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!