Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok ma...

7 hetes terhes vagyok ma voltam Uh-n és azt mondták h nincs szívhangja a magzatnak és holnap el kell mennem abortuszra, tévedhetett az orvos v az Uh?

Figyelt kérdés
Egyébként abszolút nem érzem magam rosszul.
2008. dec. 22. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az abortusz elött, más is megfog vizsgálni.Legalábbis nálam igy volt.Én is reménykedtem,sőt nem engedtem magam megműtetni,kértem pár napot,hogy akkor ujra vizsgáljonak.Az orvos megadta bár azt mondta bármikor elönthet a vér.Még a műtő asztalon is arra gondoltam altatás elött,hogy biztos halott e.Nem siettünk e el valamit.Azt hiszem egyértelmű,hogy reménykedsz,de hidd el az orvosnak.Sajnálom hogy veled is megtörtént.
2008. dec. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sterintem hozzál magadnak egy másik véleményt egy másik orvostól is, még akkor is ha pénzbe kerül.


Ha te tudod az együttlét pontos időpontját, az sem ad 100%-os eredményt, mivel a spermiumok gyakran 3 napig várakoznak a petesejtre, így akár 3 napos csúszás is lehet.

Ès ez máe egy fél hetet kitesz.

2008. dec. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj istenem, de sajnállak!! Ne haragudj, de szerintem kevés az esély, hogy tévedett. :( Nagyon sajnálom, azért még drukkolok, hogy "elnéztek" valamit, de ha mégsem nagyon sok kitartást kívánok neked, és ne add fel!!!
2008. dec. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez volt és pont 7 hetesen:( De én másnap mentem és ab előtt mindenképp csinálnak még egy uh-t, nálam is ez volt és akkor meg azt mondták valami pulzálás látszik, viszont én véreztem. Kaptam gyógyszert de másnap sajna megint véreztem és akkor már a görcsök is jöttek....:( Még 1 uh-t mindenképpen harcolj ki.
2008. dec. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, hogy veled is megtörtént. Nállam is 7hetesen halt el az első magzatom. :-( Nállam vérzéssel kezdődött. Du. értünk a korházba, már haza sem engedtek. A doki nagyon körültekintően, sokáig vizsgált, mire kimondta hogy sajnálja, de nincs szívhang. Nagyon rosz volt. 2napot voltam korházban és végigbőgtem. Kitartást neked és ne add fel semmiképpen. Fél év mulva ujra probálkozhattok - tudom ez igy kemény - de megéri. Jelenleg 8hós kicsifiu anyukája vagyok.
2008. dec. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak, én is így voltam tavaly, pont karácsony előtt. A mi kisbabánk is 7 hetes lehetett, én sem akartam elhinni és nekem is folyton azon járt az agyam, hogy tényleg nem el. De utólag már látom, hogy ennek így kellett lennie, és nem szabad sokáig halogatni a dolgot, mert az csak neked és a következp babónak árthat.

Nagyon sok kitartást kívánok nektek, és hidd el jövőre szebb karácsony vár!!!

Egy idén karácsonykor 29 hetes kismama

2008. dec. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

en is csak azt tudom mondani hogy nagyon nagyon sajnalom es mindenkeppen harcolj ki megegy uh.t es ha ott is azt mondjak hogy nincsen szivhangja akkor... :(

mindenkeppen a legjobbakart kivanom neked!

2008. dec. 23. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia!Sajnálom a történteket,de nagy a valószínűsége,hogy az orvosnak van igaza.Nekem 5 hetesen mondták,hogy nincs szívhang (korainak tartottam) és vártunk 1 hetet ami 1hónapnak tűnt. De sajnos ott sem volt szívhang,műtétem lett.Nekem sem volt semmi előjelem.Nem véreztem,nem volt görcs.Terhesség tünetei megvoltak,mellfeszülés,émelygés.De elhalt magzatnál is van ilyen.Sok erőt és kitartást kívánok neked!!!!
2008. dec. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam 8 hetesen vették észre hogy nem volt szívhang,másnap a műtét elött is nézték és sajnos akkor sem volt.Ez volt január 10-én.Soha nem tudom elfelejteni,nagyon sajnállak.Mindannyian kapunk a sorstól még lehetőséget,úgy ahogy én is,mert most 23 hetes kisfiamat várom a szivem alatt.Ez éltessen téged is.Minden rendbe jön.
2008. dec. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha később volt peteérés és később fogant akkor elképzelhető. Én a helyedben a jövöhéten elmennék egy másik orvoshoz. Van akinek a 8-9 héten van szívhang, pont azért mert nem a 14.nap van a pé hanem a 20. nap körül. Nálad ez nem lehetséges?
2008. dec. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!