Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek nem mutatta magát a...

Akiknek nem mutatta magát a baba, bejött a megérzésetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 12. heti genetikain nem mutatta magát a pici. Tudom, hogy korai. Amikor rá nézek én kislányt látok. Ti voltatok így? Bejött a megérzésetek?

2022. szept. 27. 17:44
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
27 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jott be. Vegig azt hittem, kislany lesz (nem tudtuk rgyaltalan), kisfiu lett :)
2022. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akinek kisfiú lett, de még nem mutatta magát, fel tudná rakni a képet? 🙈
2022. szept. 27. 18:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél bejött a megérzés, a másodiknál nem.
2022. szept. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem megérzés. Vágy.
2022. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
De mit látnál ugyan szerinted azokon a képeken, amelyeken eleve nem mutatja magát a baba, könyörgöm?!😅
2022. szept. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Nekem 2x bejött de lehet csak véletlen.

Vágy az biztosan nem. :) mivel először kislányt akartunk. Másodikra úgy voltunk vele, ha fiunk van a kicsi is legyen fiú, na ő kislány lett. A 2. trimeszterben voltak megérzéseim de a 2. babánál már csak az UH napján, mikor kiderült 16 hetesen. Szinte előre hallottam, mikor doki mondja, hogy kislány. Így keltem reggel. Az elsőnél talán esetleg tudatalattit el tudom képzelni, vagy lellkiismeret furdalás mert addig kislányt szerettem volna, itt később derült ki a neme, 20 hét után.

2022. szept. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Ha nem látod, akkor valószínűleg kislány, azért a fütyi ki szokott lógni.
2022. szept. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

12 hetesen azt mondták, hogy inkább fiúnak látszik.

Aztán voltam a második genetikain, ott pedig “inkább kislány” tippet kaptunk.

Holnap leszek 20+1 hetes, gondoltuk elmegyünk egy babamozira, hátha kiderül.

Bármi lesz, örülni fogunk.

(A férjemnek az elejétől erős kislány megérzése van, nekem pedig változó, szóval.. majd kiderül :) )

2022. szept. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A 9 hetes UH képre ránézett a férjem anyukája és kijelentette, hogy neki kisfiúnak tűnik. Én meg csak álltam és néztem azt a kis pacát a képen, nem látszódott se keze se lába rendesen, csak kb gombócok, s mondtam, hogy okés, akkor kisfiú :D


De végül úgy tűnik igaza lett :)

2022. szept. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok.

Ma reggel azzal keltettem a férjem, hogy fiúnk lesz, 1000%, megálmodtam, hogy megszületett, be volt pelenkázva, és még mindig nem tudtuk, hogy mi a neme, ezért mondtam, hogy benézek a pelusba, és rögtön kiderül..

12:00-re mentünk az 5D babamozira, ahol azzal kezdte a hölgy, hogy gondolja a nemét már tudjuk.. Mondtuk neki, hogy nem, mert mondták fiúnak is, lánynak is. Rögtön rávágta, hogy ő már pedig elég egyértelműen fiúcska, ott van.. aminek ott kell lennie :D

2022. szept. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!