Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisfiú vagy kislány?

Kisfiú vagy kislány?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek a kép alapján kisfiú vagy kislány? Doki szerint 80% hogy kisfiú de még semmi nem biztos. Voltvalakinek hasonló felvétel a babáról és kisfiú lett?


[link]



2022. szept. 29. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Ugye te se gondolod komolyan hogy az itteni felhasználók pontosabban meg tudják mondani, mint az, aki évekig ezt tanulta????? (és így sem merik az elején biztosra mondani a nemét...)

Meg amúgy is, ez miért annyira fontos? Ha itt az ideje, meg fogod tudni

2022. szept. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Írd be a googleba, hogy baby gender ultrasound. Az első képen össze van hasonlítva ebből a pozícióból a kislány és a kisfiú is. Én nem vagyok szakmabeli, tippelni tudok csak. Szerintem kislány. Ha az orvos azt mondta, hogy kisfiú, akkor arra adj, ne arra, hogy Piroska mit írt a gyakorin.
2022. szept. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
51%
Fel nem foghatom, hogy ennyire ostoba kérdést hogy tud valaki feltenni.
2022. szept. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Fiú ;)
2022. szept. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Mi csak egy képet látunk az orvos az ultrahangot nézte. Ha ö 80%fiút mond akkor az fiú lesz.

Egyébkent nekem semmi nem volt a lába közt még egy maszat sem és lány 100%ban

2022. szept. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Ne haragudj, de felőlem ez a kép alapjan akár egy nyuszika is lehet...

Miért nem hiszem a dokinak, aki évek/évtizedek ota ezt csinálja?! Ha ő nem mondja meg 100%ra, akkor mi mit tippelgessünk?!

2022. szept. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Nálam ugyan ilyen pózba vágta magát és egész egyértelmű a kép, a férjem mégis megkérdezte, hogy miért egy imádkozósáskával vagyok terhes? :D


[link]

2022. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Az én édes kislányom is szépen megmutatta magát. Már alig várom,hogy megszülessen.


(Egyébként az orvos is csak attól függően tud bármit is mondani, hogy mennyire mutatja magát.)

De miért ketelkedsz benne?

2022. szept. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez alapján a kép alapján nem igazán lehet mondani semmit… Viszont az egész vizsgálatot látva biztos nem csak választott egyet, és azt mondta, hogy 80%.

Nekem is fiút mondtak már a 12 hetes genetikán, és ezt azóta is megerősítik (több különböző orvosnál is voltam) minden alkalommal.

2022. szept. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!