Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezzel az értékkel nem is...

Ezzel az értékkel nem is tudnék teherbe esni? Endokrinologusommal csak 2 hét múlva tudnék beszélni. Addig birizgál ez a dolog 0inzulin:12,6 120inzulin 48,7 Tsh:2.43

Figyelt kérdés

Késik a menzeszem már vagy 7 napja,erős alhasi szúrkálás negatív teszt..

Mit ajánlotok addig is hogy elkezdgessem minél hamarabb szedni



2022. okt. 4. 06:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván nem lehetetlen. De inzulinrezisztens vagy amit kezelni kéne és ilyenkor, amíg nem javul megfelelően az eredmény a próbálkozást is ledzokták állítani, mert nagy a vetélés kockázata.
2022. okt. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a gond hogy 2 éve is ilyenek voltak az értékeim,és egy másik endokrinológus kinevetett,és szserinte hipochonder vagyok,ha ezeknél az értékeknél én szarul érzem magam..

Volt egy megérzésem és inkább átjöttem ehhez a dokihoz.

Köszönöm

2022. okt. 4. 07:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen kezelést kapsz?
2022. okt. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Még semmilyen kezelést nem kapok.

Elkezdtem folátot szedni,illetve inozilt is beszerzek.

Hallottam az jó

Addig is legalább elkezdem míg a dokihoz visszamegyek.

Odafigyeltem mit étkezek,de az a legnagyobb baj hogy nem.néztem hogy mikor mit étkezek és ez nemjó

Na meg a sport hiánya...

178cmhez 80kg vagyok,azon is kellene változtatnom..

2022. okt. 4. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!