Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egészséges terhesség mellett...

Egészséges terhesség mellett meddig voltatok együtt a párotokkal?

Figyelt kérdés
33 hetes terhes vagyok és még mindig együtt vagyunk a párommal, sőt orgazmusom is szokott lenni. Ez így rendben van és ha igen meddig? A nőgyógyásztól ezt nem merem megkérdezni.

2022. okt. 6. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Végig. Szülés előtti este is voltunk együtt, pont aznapra voltam kiírva.


Miért nem mered megkérdezni az orvost? Felnőtt vagy, ő is felnőtt, ez egy teljesen természetes dolog.


De egyébként ha minden rendben, lehettek együtt nyugodtan.

2022. okt. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel 20, másodikkal 30.hétig.

Nekem nem ment, nem tudtam vonzó nőként gondolni magamra, zavart a hasam. Ferjem pedig félt, hogy kart tesz a gyerekben.

2022. okt. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó napig.
2022. okt. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

elsőnél kb 33-34. hétig , utána valahogy nem ment , csak petting volt


most kezdtem a 39. hetet a másodikkal, múlthéten még volt szex, de már ritkábban, heti 3-4x már nem jön össze, csak heti 1-2 ...

2022. okt. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egészen a végéig :) 1 nappal szülés előtt is együtt voltunk nem volt semmi gond.
2022. okt. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Irigylem a párod! Ne aggódj, a nőgyógyászod is tudja, hogy került beléd a baba, nyugodtan megkérdezheted! De ha nem tiltja, mehet a szex és az orgazmus az utolsó napig!
2022. okt. 10. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!