Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hirtelen nagy ilyedtség...

Hirtelen nagy ilyedtség okozhat bajt? 19hetes vagyok És elszaladt előttem egy patkány amitől rettegek Nagyon durvan megilyedtem És felek hogy bajlesz

Figyelt kérdés
2022. okt. 9. 18:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
27%

Hadd meséljem el, hogy Louis Bunuel és Salvador Dali közös filmjéről, az Andalúziai kutya c. filmről hallottam, hogy a bemutatásakor terhes nők elvetéltek a nézőtéren.

Szóval a jelenség létezik, habár egy patkány látványa smafu lehet ahhoz a filmhez képest.

Mindenesetre, kérdező, véletlenül se nézd meg ezt a filmet, amíg meg nem születik a babád.

2022. okt. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
85%

Na, ismét egy újabb dolog, amivel csak magadat égeted. A Wikipedia egy olyan oldal, amit bárki szerkeszthet,ennélfogva annyi hülyeség van benne, ahány csillag van az égen. Ha később a gyerekedet is ennek az oldalnak a segítségével fogod tanítani, akkor nagy bajban lesz szerencsétlen.


Nem az a baj, hogy kérdezel, még az sem feltétlen,hogy ennyire nem tudsz írni. Az a gond, hogy buta vagy és buta dolgot kérdeztél, mert butaságokat olvastál egy butaságokat terjesztő oldalon, és mindezt fel sem fogod, hogy miért gond.


Újra leírom, ha annyira beparáztál volna, hogy baj lehet, akkor nem itt írnád a butaságokat, hanem elmentél volna kórházba, vagy felhívtad volna az orvosodat. Csak gondolom, azért a lelked mélyén te is érezted, hogy mennyire ostobaság az egész történet és nem akartál olyanok előtt hülyét csinálni magadból, akikkel fogsz még párszor találkozni. Erre jó a gyakori oldala, itt nem társul az ilyen kérdésekhez konkrét személy.


Amúgy az, hogy veszélyeztetett vagy, nem indokol önmagában semmit sem, tekintve, hogy manapsag szinte minden kismamát be lehetne sorolni ebbe a kategóriába. De attól még, hogy veszélyeztetett terhesnek vagy nyilvánítva, még nem kell hülyének is lenni.

2022. okt. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
88%
Most komolyan, egy csomo valaszt toroltek a moderatorok, ezt nem hiszem el mar... miert kell elrontani a masik jatekat? 😂
2022. okt. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
16%

Mennyi roszindulatu komment.:/

Ne aggodj; ennyitol nem lehet elvetelni. :)

2022. okt. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!