Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinaljak??Sziasztok pár...

Mit csinaljak??Sziasztok pár hetes lehetek. Nem lehetek több 3 hetesnél. Es nagyon görcsöl bal oldalon a hasam alja és sokszor van hányingerem is és szédülök. Már kértünk időpontot de majdnem 1 honapot kell rá várjak és kicsit félek.

Figyelt kérdés

Telefonon keresztül aki felvette (nem a nőgyógyászom) hogy ez normális. Mindenki más körülöttem akiknek 3 - 4 gyereke van azt mondta nem normális és mihamarabb orvoshoz kéne menni.

De hamarabb nem tudnak adni időpontot.

Emelett kemény fizikai munkát dolgozok sokat emelgetek stb

De a főnök már tud rola szoval már nem kell tobbet emelnem



2022. okt. 10. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Ne haragudj, de honnan tudod, hogy terhes vagy ha még csak 3 hét?
2022. okt. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Honnan számolod a 3 hetet? Utolsó menzesz első napjától kell számolni. Ha innen 3 hét, akkor jó korán lett pozitív a teszted, de legalább ráér 1 hónap múlva is a doki, 6 hetes kor előtt nem érdemes menni.

Itt tényleg jó lenne tisztázni hány hetes is vagy.

A hányinger és szédülés terhességi tünet és teljesen normális.

2022. okt. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szeptember 12től 17.-ig volt meg a mensim

19.-étől számoltam a 3 hetet hetet. Csak tippelek hogy nagyjából hány hetes lehetek

2022. okt. 10. 18:06
 4/7 A kérdező kommentje:
Tesztet pedig csütörtökön és szombaton csináltunk. Es mind a 2 pozitív volt
2022. okt. 10. 18:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pedig ma vagy 4 hetes, 12-től számold. Nem lesz késő 4 hét múlva az orvos, és most úgyis feleslegesen mennél.
2022. okt. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó menstruáció első napjától, azaz neked szept 12-töl számolják a terhességet, vagyis 4 hetes vagy.

Pihenj, vegyél be magnéziumot, egyél-igyál apró kortyonként.

Ennél többet nem tudsz tenni, mert hiába mennél el sürgősségire még sajnos nem is látnak semmit uh-n.

2022. okt. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az 5# válaszolóval.

A teszt pozitív, menzesz nincs tehát terhes vagy, szivhang a 7-8 héten van (nekem 7 hetesen volt) addig csak azt látja max hogy van terhesség, de szívműködést nem valószínű.

Úgyhogy nem lesz késő ha akkor mész, hisz 8 hetes leszel.

Nyugodj meg, ne aggódj, próbálj pihenni, kezdj el terhes vitamint szedni ha eddig nem szedtél, én javaslok mellé plusszba folsavat, magnéziumot.

2022. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!